Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi haromszog egy eve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi haromszog egy eve. Ez helyes eljaras volt?

Figyelt kérdés

Van egy lanyhaverom nekem es baratnomnek. Evek ota szoros kapcsolatban alltunk de nem vol koztunk semmi.De mikor osszejottem baratnommel a lany kikezdett velem nagyon es onnantol elkezdtek nem beszelni egymashoz baratnommel. Baratnom elmondta hogy az a lany sosem fog leallni teljesen megszakitotta vele a kapcsolatot. En csak reszben tudtam mert a kavaros csajjal kozos a barati korunk de ignoraltam ot a baratnom miatt . Persze igy is sok felrertes es balhe volt a csaj miatt sot meg egy rovid ideig szakitas is. Baratnom kb ideges ha csak a nevet meghallja.

Most egy ideig nyugo volt de megint elkezdett keresni a csaj. Elhivtam hogy talalkozzunk es leallitsam ahogy azt mar korabban megtettem bar nem olyan erelyesen hisz kozos az ismeretsegi korunk ugyis talalkozunk.

Errol a talalkarol szoltam elore a baratnomnek.

A csajom azota nem szol hozzam. Mitevo legyek ?


2014. okt. 30. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Dobd a hisztis csajodat, és nyergelj át az újra, aki amúgy is a barátod volt, és kitartott miattad jóideig.
2014. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el a barátnődet is a találkozóra és ő majd lerendezi a másik csajjal (de készülj fel, hogy szét kell majd őket választanod). Utána és a következő pár napban pedig csináljatok a barátnőtökkel valami romantikus programot.
2014. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!