Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vonjam magamra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonjam magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy fiú és szeretem is már úgy érzem..

Nem tudom mit csináljak segítsetek,hogyan figyeljen fel rám?! Mindig nézz meg stb. De nem tudom szerintetek? (17l)



2016. jún. 10. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismered személyesen? Ha igen akkor beszélgess vele. Ha nem akkor meg menj oda hozzá vagy valahogy próbálj közel kerülni hozzá és ismerkedj vele össze. :)
2016. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
leg egyszerűbb, köszöngess rá xD én is ezt szoktam csinálni. Aztán akinek köszönök az szokott odajönni v ilyesmi :)
2016. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nem vagyok én ilyen bátor.

Igen ismerem személyesen.

2016. jún. 10. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg ha ismered könnyebb dolgod van. Köszönj neki,kezdj el vele beszélgetni. Legyél bátor mert így sose lesz belőle semmi,és lehet mäs helyetted majd meg teszi a lépést és akkor már késő lesz. Vagy facebook-on kezdj el előbb beszélgetni vele ha úgy nagyobb bátorságod van. Hajrá,sok sikert !!:)
2016. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szerintetek miért bámul folyton engem?
2016. jún. 11. 10:09
 6/10 anonim ***** válasza:
ha a barati korebol ismersz valakit akkor epitsd fel vele jobban a kapcsolatot, aztan elmentek valahova ugy "nagyobb" tarsasagban es finoman elhivjatok a fiut is haverilag, utana mar siman csak beszelned kell vele
2016. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki és azért!
2016. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy egyszeruen csak utal es ilyesmi..
2016. jún. 11. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért utálna? Akkor rád se hederitene. Biztos hogy tetszel neki.
2016. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát kitudja...
2016. jún. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!