Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú és tudom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és tudom hogy ez kölcsönös. De még sem akar járni velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beszéltünk és mondta hogy tényleg bejövök neki. De amikor rákérdeztem, most akkor mi lesz ezután, azt mondta nem tudja vane ideje arra hogy járjunk. Nyáron sem biztos hogy ráér. Nagyon tetszik, de nem tudom ezek után mit csináljak, főleg hogy tudon tényleg bejövök neki.
2016. jún. 10. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyár van ideje mint a tenger
2016. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adj neki időt hogy gondolkodjon rajta. Vagy pedig hagyjad akkof inkább ha így áll a dolgokhoz.
2016. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak nem akart megbántani azzal h azt mondja h te nem tetszel neki.
2016. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!