Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig érdemes küzdeni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni egy lányért?

Figyelt kérdés
Az van hogy már régóta ismerem! Már többször találkoztunk már volt csók is nem is egyszer! De az utobbi idoben nem akart látni mert azt mondta nem szeret:(( én már szerelmet vallottam neki.. Mondtam neki hogy jo én szerintem legyen vége mert ha csak a barátja maradok akkor az nem lesz jo mert én mindig többet akarok majd.. Szoval nagy nehezen elengedtem... Nagyon depis voltam.. Nem birtam enni egy falatot se.. Belegondoltam hogy eddig minden nap beszeltunk most meg egy szot se beszelünk.. Eltelt 2 nap és végul ő rámírt hogy nem akar elvesziteni de azt el kell mondania hogy az utobbi idoben megismert egy fiut akivel mar találkoztak is... Szoval én nagyon örültem neki hogy azt irta nem tud elvesziteni. De amikor kesobb irta azt a fiut nagyon megharagudtam ra.. Írtam neki hogy akkor felejtsuk el egymást.. De ő mondta hogy nem akarja azt h nem beszeljunk :/ mert megkedvelt.. Szoval én bármit megtennék azert hogy összejöjjünk! Azt gobdoltam ma elmegyek munakhelyére és megbeszélem vele a dolgokat! Szerintetek ez jo ötlet vagy már tök mindegy mit csinálok ez már nem fog változni?
2016. jún. 11. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ne rohangálj utána. Legyél férfi és mutasd meg, hogy nem vagy rászoruló kisfiú! Hisz annyi lány van még a világon.


Tudom ilyenkor jön az, hogy de ő különleges, meg más mint a többi...

Ezt az érzést egy fenil-etil-amin nevű anyag váltja ki az agyadban, ami nagyon erős kötődést hoz létre egy adott személlyel. Minden szerelem esetén ugyan ez az anyag aktiválódik, szóval senki sem különb senkinél.


Hanyagold kicsit ezt a kapcsolatot és foglalkozz magaddal. Ezzel megszűnik az anyagnak a termelődése és idővel ki tud alakulni egy másik lánnyal.

2016. jún. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én már sok lánynál éreztem hogy ő az igazi meg stb.. De most tényleg más a helyzet ! Elozo lanyoknal lehet csak erős vonzalom volt de most én tényleg szeretem ezt a lányt!! Nem kell nekem hinni nem is várom el ! De nem akarom elvesziteni azzal hogy nem keresem! Mert lehet hiányzok neki ha azt irta hogy nem akar elveszíteni.. És a fiu akit megismert kiderült hogy 22 éves a lány akit szeretek 16 éves. Én 18. És én nem akarom hogy kihasználja! értitek! Nagyon megszerettem ha már egy napot nem beszélünk rosszul vagyok..
2016. jún. 11. 02:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Kihasználja?

Én is 22 vagyok és 16 éves lány tetszik.

Miért ne lehetne ő is szerelmes a lányba?

Csak te lehetsz szerelmes belé?


Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy ez a "ha nem beszélünk rosszul vagyok" konkrétan a "pióca" féle pasi kategória, akinek nincs saját élete és ráakaszkodik az egyetlen jó dologra az életében a szerelmére.

Rászoruló, féltékenykedő, gyenge, kisfiú.


Azért mondom ezt így mert én is ilyen voltam és nagyon megszívtam... Ne kövesd el az én hibámat és legyél férfi!


Amúgy meg a "nem akarlak elveszíteni" arra utalt, hogy BARÁTKÉNT nem akar elveszíteni.

2016. jún. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!