Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan léphetnék tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék tovább?

Figyelt kérdés
Szóval egy kis ideig együtt voltam egy lánnyal.Úgy éreztem minden tökéletes.Bizalmas dolgokat osztott meg velem,ő is és én is önmagam tudtunk lenni egymás mellett.Aztán az egyik nap elmondta nekem,hogy nem kell neki senki és egyedül megvan.Én már beleszerettem teljesen.Most el telt egy 2 hónap,de még mindig ugyan úgy próbálkozok nála.Barátok vagyunk,de próbálom folyamatosan kifejezni,hogy mennyire szeretem.Értetlenül állok a helyzet előtt,hogy ha nem kell neki senki miért ment bele?Külsőmmel sincs gond,sőt talán az eddigi legjobb pasija lehettem volna.Belsőmmel is szerintem minden rendben van.Úgy érzem,hogy meg kell vele szakítanom a kapcsolatot mert beleőrülök,hogy csak barátok vagyunk.Hogyan lehetne tovább lépnem?Mit kéne tegyek,hogy ne gondoljak rá többet?
2016. jún. 11. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

"ha nem kell neki senki miért ment bele?"


Mert ő sem felnőtt még és nem tudta mit akar. Ennyi. Utána rájött, hogy ez mégsem az, amire számított, korrektül megmondta, hogy sajnos ez ennyi volt.


Tényleg meg kéne vele szakítanod a kapcsolatot, legalább egy időre, mert ez így nagyon nem jó. :(

2016. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudsz semmit tenni,maximum annyit hogy keresel más lányt aki elfeledteti veled, vagy olyan társasággal mozdulj ki akiknél nem szokás ilyen témákról beszélni,egy idő után elfelejted
2016. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem találsz másik párt nem fogod elfelejteni. Ha jól megvan egyedül annak ellenére, hogy még mindig pedálozol nála ne foglalkozz vele tovább (nehéz lesz). Talán ha nem lesz neki természetes hogy ottvagy észbekap hogy mit veszített és próbálkozik még lehet esély kapcsolatra. Ha nem így történik nem foglalkozol vele és nem érdekli nem ő a nekedvaló személy.
2016. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!