Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan léphetnék ezen tovább?

Hogyan léphetnék ezen tovább?

Figyelt kérdés

Sok embertől megkapom azt, hogy szép vagyok, bókolnak, kedvesnek tartanak, csak ilyenkor mindig magamba zárkózom, mert én nem érzem magamat annak, ezért visszahúzódom nincs sok önbizalmam, rossz a kisugárzásom ezzel pedig azt hiszem szép lassan elüldözök magam mellől mindenkit, de tudom, hogy nem vagyok szép, ezért nem is értem, hogy miért mondanak ilyeneket, vagy hogy épp miért hazudnak:(


Jó azt sem tudom, mit várnék, hogy mit mondjanak, de egyszerűen nem tudom:(

Vágyom valakire, és arra hogy szeressen, csak saját magam ellensége vagyok azt hiszem:(


2014. júl. 9. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad!
2014. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem igazán megy:( Mindig látom, hogy mi az, amin változtatnom kéne, és azt is ami rossz, de nem tudok változtatni magamon... Csak a negatívumokat látom magamon:( Még akkor is, ha van amit tudok, hogy szép rajtam, de tudom, hogy több a rossz mint a jó így nem hiszem, hogy bárkinek őszintén tudnék tetszeni
2014. júl. 9. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért csak a külsőddel foglalkozol? Nem csak az számít. De ha ez a legnagyobb gondod, akkor tényleg az az első lépés, hogy elfogadod magad, utána meg megpróbálod kihozni a maximumot abból ami van. :)
2014. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Csini vagy biztos. Én a szememet szeretem. És a popóm. Meg deréktól nyakig. Az egészet! Évekig egy nyomorult gubóban voltam. Nem voltam sem elhízva semmi. Csak valahogy ez volt. Tudod hogy változtam? Apránként elfogadtam azt aminek születtem. Nem hisztiztem. Nem kunyiztam lájkokat facen. Nem akartam hogy lássák hogy nem szeretem magam. Most nem is kell. Mert megszerettem. Te is meg tudod ha akarod. De amíg nem tudsz túltenni magadon és az előítéleteken semmi nem fog változni.
2014. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért, mert mindenkit ez érdekel, az esetek nagy részében csak ezzel foglalkoznak az emberek...

És sokan nem is akarnak túl látni a külsőn, mert csak a testiségeket akarják...


Én nem akarom, hogy véleményt mondjanak, vagy azt mondják, hogy szép vagyok, vagy azt hogy csúnya...nem. Mert nem érezném jól magamat egyiktől sem...mind kettő csak azt eredményezi, hogy befelé fordulok, és épp ezaz ami fura és rossz, mert a jó bókoktól az embernek megnyílnia kéne és nem azt tenni amit én:(

2014. júl. 9. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!