Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érdekelnek már a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelnek már a lányok?

Figyelt kérdés

Eszméletlen szerelmes voltam egy lány osztálytársamba éveken keresztül, de mindig másokkal volt együtt. Aztán elkezdtem eljárni haverokkal szórakozni, meg sportolni, meg ilyenek, toleránsabb lettem, és sokkal nyugisabb. Most ott tartok, hogy oké, hogy vannak szép lányok, akik után egy éve mondjuk megfordultam az utcán, de ez nem minden, nem érzek irántuk vonzalmat, régebben meg egyből volt ez a "nézd azt a csajt reakció". Most már nem vagyok szerelmes, és igazából nem is érdekel ez a barátnő téma, maximum kíváncsiságból, hogy milyen lehet a szex, a csókolózás, stb. Eddig nem volt barátnőm önbizalomhiány miatt, pedig eddig nagyon szerettem volna, de most már abszolút nem érdekel. Ez mitől lehet? Valami baj van velem? Lehet valaki környezeti hatásoktól aszexuális? Elmúlhat ez az állapot?


UI: Eddig volt egy csomó kedvenc zeneszámom, viszont most nem találok olyat ami átmozgatna, megérintene, kifejezné az érzelmeimet. Ezt azért mondom el, mert egy kutatás szerint a kedvenc dalaink azért pont azok, mert azt fejezik ki, mait nem tudunk szavakba önteni.



2016. jún. 12. 15:02
 1/7 A kérdező kommentje:
* kis helyesírási hiba a végén: a mait az amit akart lenni, és 16/F vagyok
2016. jún. 12. 15:04
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
sztem szimplán csak amikor szerelmes voltál viszont rosszul érezted magad mert nem voltál benne sikeres, most meg tök jól elvagy és belenyugodtál ebbe a szinglilétbe és nem akarsz megint szerelmes lenni h megint rossz érzéseid legyenek. Csak mondjuk mindez tudat alatt.
2016. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen,ugyanúgy viselkedsz mint én..:D 16L
2016. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Huhh tesó,magamra ismertem!Az én sztorim is hasonló volt elég sokáig,csak aztán jött egy lány aki megdobbantotta a szívemet,amiről azt hittem már nem fog működni.Pedig élveztem a szingli létet,teljesnek éreztem magam barátnő nélkül is.Persze a csajjal nem jött össze,de azt elárulom,hogy elöbb vagy utóbb neked is jön valaki.Ez az élet rendje,most én is boldog szingli vagyok de tudom hogy ez az állapot változni fog,de a változástól nem félek,hanem kiélvezem :D
2016. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezek a kérdések merültek fel bennem sőt meg a sztori is sokban hasonlít, ezért is gondoltam rá keresek es úgy látom vannak meg mások is rajtam kívül. Én se tudom mi ez mikor mindenki rajtam kívül odáig van meg vissza a szerelmért/csajokert stb. 18F
2016. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mintha én volnék...
2016. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
42%
Mert 2016-ot írunk és szinte nincsenek normális lányok, szintleadás az egész!
2016. aug. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!