Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jön a ballagás, ezért el akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jön a ballagás, ezért el akar felejteni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány akivel szerelmesek vagyunk egymásba, de nem járunk. Én mindjárt ballagok, még 3 napot megyünk suliba. És el akar felejteni engem, mert azt mondta hogy úgy se működne a kapcsolatunk. Meg egyébként soha sem akar eljönni hozzám, meg sehova se akar elmenni velem. Mit csináljak, hogy ne romoljon meg a kapcsolatunk. Nagyon szerelmes vagyok belé és ilyen lányt nem fogok találni mint ő az biztos.

2016. jún. 12. 17:37
1 2
 11/13 Fanni27 ***** válasza:
Szerintem is először kérdezd meg mit érez irántad. Nem akarlak elkeseríteni, de ez eléggé lerázós volt, ahogy leírtad. Kérdezd meg! Ha igen akkor tudsz még cselekedni, ha nem akkor már úgyis mindegy, gimiben találsz jobbat. :)
2016. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Na végül összejött velem, igaz üzenetben írta meg :D

Én nem tudom hogy mi lesz ebből a kapcsolatból, de majd meglátjuk.

Egyébként én 14 éves vagyok és ő meg 13.

2016. jún. 13. 22:32
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor a korotok alapján érthető hogy az ölelés ekkora dolognak számít XD

Mindenesetre sok sikert. :)

2016. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!