Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit akar jelenteni ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar jelenteni ez? Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve ballagtam el és érettségiztem le. Egy volt évfolyamtársammal jóban voltam, de csak az iskolában tartottuk a kapcsolatot. Utoljára 1 éve láttuk egymást, a suliban. Facebook-on az elmúlt 1 évben párszor beszéltünk, 'szokásosan' komolyabb dolgokról. Viszont az elmúlt pár hónapban bármit tettem ki Facebook-ra, belájkolta, és / vagy hozzászólt.


Korábban (ballagás előtt, 1 éve) elvetettem neki, hogy... Bejön nekem, de ezt elvette, mert részéről nem menne (ez volt a lényege), és 2,5 órás beszélgetés lett belőle.


Azóta nem tudom, változott e nála valami, de tuti, hogy nem fogom felhozi megint a témát. Nem is olyan rég írta, hogy szép lelkű, okos, értékes lány vagyok és hasonlók.


Számomra fontos a srác, de egy találkozót sem 'merek' említeni neki, nehogy azt gondolja, hogy nyomulok. Pedig, amikor rám írt, említettem neki, hogy jobb lenne, ha személyesen beszélnénk erről a témáról (ami miatt rám írt), de nem nagyon reagált rá.


Ilyenkor mi a helyzet?

21l



2015. ápr. 19. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

dobd be egy beszélgetés alkalmával ihatnátok egy kávét vagy valamit...

Nem nyomulás akkor kiderül h mi a helyzet...

Lehet h tart atól h anno elutasított és te is ezt tennéd most..

2015. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérj talit hiszen ha 1 éve nem találkoztatok akkor az érthető.Beszélgess vele arról is nyugodtan, nem veszítesz vele semmit és ha nem jösz be neki akkor legalább nem ezen töröd a fejed.
2015. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!