Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit gondol rólam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol rólam ez a fiú?

Figyelt kérdés
Kedves velem,jófej nagyon. Már régóta szeretem (óvoda óta) s még csak most mondtam el neki. Azután is normálisan beszélgettünk meg minden de nem mondott semmit. Aznap is úgy viselkedett mint azelőtt csak most mosolyok akárhányszor ránézek. És mostanában smilekat küld a beszélgetések végére fb-on. Légyszi hülye válaszokat ne küldjetek. S bocsiba halyesírásért(ha van).
2016. jún. 13. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
az biztos h valamilyen szinten ő is szeret, ha már olyan rég ota baratok vagytok. szerintem ... lehet belölle valami csak meg nem tud dönteni, esetleg van kiszemeltje. de a legjobb kapcsolatok altalában baratságokbol szoktak lenni
2016. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincsen. Azt már mondta nekem. Régebb volt.
2016. jún. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!