Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez az üzenet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az üzenet romantikus?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleményét várom, hogy szerintük romantikus-e az alábbi üzenet, de fiúk is írhatnak nyugodtan. Kort is írjatok légyszi.


Az üzenet:


Nagyon szeretlek Vivi! Imádlak! Egyszerűen megőrülök érted! Én nem akarok mást szeretni és azt sem akarom, hogy engem szeressen valaki más! Még ha a világon minden nő az enyém lehetne, nekem akkor is csak TE kellenél! Amikor nem vagy velem, minden olyan rossz és boldogtalan, mert érzem, hogy valami hiányzik az életemből. Ez a valami pedig TE vagy! Minden nap, minden percben csak RÁD gondolok, és arra, hogy bárcsak megint veled lehetnék! Nekem te vagy a Mindenem, te vagy a Boldogságom, te vagy Életem Értelme! Ennyire még sosem szerettem senkit, amennyire TÉGED! A saját szüleimnél is 1000-szer jobban szeretlek! TE lettél a legfontosabb ember az életemben! Bármit megadnék, és bármire képes lennék azért, hogy megkaphassalak! Mikor meglátom az arcodat, a gyönyörű hajadat, és a két szép szemedet, akkor azonnal boldogság önti el a szívemet. Viszont van valami amit még ennél a három dolognál is jobban szeretek. A MOSOLYODAT! Amikor beszélgetünk, és belenézek a szemeidbe, TE pedig rámmosolyogsz, annál jobb érzés nincs. Nem tudok nélküled élni! Képtelen vagyok rá! Nekem olyan vagy, mint más embereknek a levegő, vagy mint egy beteg embernek a gyógyszer! Létfontosságú vagy számomra!!! Kellesz nekem Vivus!


2016. jún. 13. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Inkább csöpögős, valami túl túl. És ha ezt odaadod neki, akkor mi lesz? ugorjon az öledbe, így ha fogsz udvarolni az már nem is lesz olyan mint amilyennek lenni kellene.

Vagy ha már nqgyon akarod legalább rövidítsd le, én egy srácnak 2 szóba leírtam ezt az egészet, vuala jött is az eredmény.

17L

2016. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Picit nyálas de jó 13F
2016. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit lehet hogy tényleg nyálas de ha egyszer ez az igazság
2016. jún. 13. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

hát ez... borzalom.


"ránk akadtak, mikor összeakadtunk.

Először azért akadékoskodtak mert egy fedél alatt leltek

Másodszor azért, mert fedetlenül leltek.

Harmadszor azért, mert Julka nem volt épp fedetlen

És felfedezték, hogy én fedezem.

Na mármost Uram egy fedezés, nem nagy feldedezés,

De ha az embert felfedezik, onnantól nem fedhetetlen."

-Shakespeare-


Ezzel többet érnél el...

2016. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Itt senki nem ért a romantikához? Én nem értem mi ezzel a baj.Pedig az egészet magamtól találtam ki.Szívből jönnek ezek a gondolatok erre ti meg fikázzátok?! Ez rosszul esik
2016. jún. 13. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
#5 Drága barátom, a szándékot értékelem, de ez nem romantikus, inkább szánalmas. Bocsi
2016. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha már kiírtad, fogadd el, hogy jön hideg-meleget. Miért kérsz véleményt, ha aztán csak "fikázod"?

Egyébként nagyon szép, de én egy kicsit megijednék ha ilyet kapnék egy fiútól, mert bár lehet, hogy szívből jövő, azért elég csöpögős.

2016. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj!! Ne hallgass a többiekre ez NAGYON JÓ és romantikus is!!!!!!! Sok sikert!!

13/F

Ja és loptam a szöveget😉

2016. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez remes. Tulsagosan csopog, frocsog, egy szeruen tul sok. Ha fele ennyit aradoznal rola, az is tobb lenne a kelletenel.


Am attol, hogy egymas moge halmozol kliseket meg nem lesz romantikus. Lehet, hogy azt hiszed ez szivbol jon, de tevedsz. Ezek csak azok a mondatok, amikkel a kulonbozo romantikus, szerelmi katyvaszokban szoktak dobalozni. Teljesen eletszerutlen...

2016. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel úgyis eldöntötted, hogy ez jó, és mi nem értünk hozzá, mindegy, mit válaszolunk...
2016. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!