Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez az üzenet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az üzenet romantikus?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleményét várom, hogy szerintük romantikus-e az alábbi üzenet, de fiúk is írhatnak nyugodtan. Kort is írjatok légyszi.


Az üzenet:


Nagyon szeretlek Vivi! Imádlak! Egyszerűen megőrülök érted! Én nem akarok mást szeretni és azt sem akarom, hogy engem szeressen valaki más! Még ha a világon minden nő az enyém lehetne, nekem akkor is csak TE kellenél! Amikor nem vagy velem, minden olyan rossz és boldogtalan, mert érzem, hogy valami hiányzik az életemből. Ez a valami pedig TE vagy! Minden nap, minden percben csak RÁD gondolok, és arra, hogy bárcsak megint veled lehetnék! Nekem te vagy a Mindenem, te vagy a Boldogságom, te vagy Életem Értelme! Ennyire még sosem szerettem senkit, amennyire TÉGED! A saját szüleimnél is 1000-szer jobban szeretlek! TE lettél a legfontosabb ember az életemben! Bármit megadnék, és bármire képes lennék azért, hogy megkaphassalak! Mikor meglátom az arcodat, a gyönyörű hajadat, és a két szép szemedet, akkor azonnal boldogság önti el a szívemet. Viszont van valami amit még ennél a három dolognál is jobban szeretek. A MOSOLYODAT! Amikor beszélgetünk, és belenézek a szemeidbe, TE pedig rámmosolyogsz, annál jobb érzés nincs. Nem tudok nélküled élni! Képtelen vagyok rá! Nekem olyan vagy, mint más embereknek a levegő, vagy mint egy beteg embernek a gyógyszer! Létfontosságú vagy számomra!!! Kellesz nekem Vivus!


2016. jún. 13. 15:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Romantikus, de... hogy is mondjam... ha egyszer kapnék egy ilyet, biztos azt hinném, hogy az illető gúnyolódik velem. Próbáld meg rövidebben, esetleg viccesebben megfogalmazni.
2016. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!