Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reggeli romantikus üzenet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli romantikus üzenet? (részletek lent)

Figyelt kérdés
a pátomat megszeretném lepni reggel egy szép romantikus "regénnyel" mert imádj ha írok neki cukiságokat csak most kifogytam az ötletekből ti mit írnátok? Egy fiúnak mi dobja fel a reggelét? (távkapcsolatról van szó)

2014. jún. 26. 22:16
 1/1 Fényember ***** válasza:

Nem tudom hogy még aktuális e vagy hogy ilyeneket írtál e már de azért leírom segítségképpen. :)


Jó reggelt Szerelmem!

Annyira rossz ilyenkor nem melletted felkelni hogy el sem tudod képzelni mennyire megőrjít a hiányod.

Ha itt lennél minden más lenne.Tovább tudnék aludni (hisz nem éppen egy üzenetet írnék neked).Ha felébrednék és te még aludnál, cirógatnálak finoman jelzésképpen hogy igenis én már ébren vagyok és hogy tessék végre velem foglalkozni..mintha csak valami hisztis kis gyerek lennék. Felkelnél és megölelgetnél, kicsit durcásan, hiszen fel lettél keltve. Aranyosan mosolyognék egyet ezen a sértődöttségen, de gyorsan túllépnénk a dolgon. És ezt akarom minél hamarabb édesem. Hogy egy felejthetetlen este után itt ébredjek a karjaid közt és ne éppen egy sms-t írjak neked xy km távolságról. Szeretlek nagyon életem, várom hogy ezt az álmot végre valóra tudjuk váltani. <3


Ez csak egy ötlet, én ilyesmit írnék. :D

2014. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!