Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány rámírt akit regota...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány rámírt akit regota ismertem, de nemnagyon szoktunk beszelgetni és azt mondta tetszek neki. Ez komoly lehet?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 22:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Csak viccbol irtam igy,nehogy valaki felreertse😃
2016. jún. 22. 18:56
 12/15 anonim ***** válasza:

Én beleszerettem 12 évesen egy 15 éves fiúba, és most 3 év után azt tervezem, hogy mivel abba a vároba megyek gimibe, ahol ő is, hogy akkor elhívom randira.xD

Szerintem komoly lehet ha már elmondta, már érlelődhetett benne az érzés ha régóta ismered. Nem olyan vészes az a 3 év ;) adj magatoknak egy esélyt, és ha úgy érzed nem elég éret, akkor nem végigtaposva a szívén megmondod neki.

2016. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet majd megpróbálom,par honap mulva mind 2en +1ev addig varok es akkor beszelek vele😃mit is szeretne meg ilyesmi
2016. jún. 22. 21:30
 14/15 A kérdező kommentje:
Meg szülei mennyire akarnakajd kinyirni. Amugy a csaladunk joban van😃😃😃
2016. jún. 22. 21:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Na lett belole valami?
2019. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!