Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gondolom nem sokra számíthatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom nem sokra számíthatok, nem igaz?

Figyelt kérdés
Ma megkérdeztem a fiút aki tetszik hogy meg-e kapta a levelemet ,amiben leírtam hogy mit is érzek iránta.Megkapta.Én meg csak mondtam:Aha..szóval utálsz,értem.Ő :Nem,nem erről van szó..ezt majd még megbeszéljük.Gondolom nem sokra számíthatok ,de nem bánom ^^ emléke örökké megmarad,főleg hogy valószínűleg soha többé nem találkozunk a ballagás miatt.

2016. jún. 14. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Cuki az emoji használatod :P.

Igen :/, sajnos ez a hajó már elszállt ( A hajó igazábal úszni szokott a vízen) Nah, de fel a fejjel, új suli :D Új emberek és NYÁR!!! :D

17F

2016. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem sokat, mivel neked kellett még azt is megkérdezni megkapta-e. De tini vagy...érthető örömöd.
2016. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább örülj, hogy szingliként élvezheted a nyarat.
2016. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3-as Ez butaság :O.. Ha valaki van melletted az úgy jobb :3, de te tudod.. Szerintem csak még nem jött el az időd! Majd talán a másik suilba lesz olyan személy, aki örülni fog a közeledésednek :)
2016. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen :) de nem mintha szomorkodnék ez miatt,igazából már rég beletörődtem hogy csak barátként tekint rám.Csak mindig hitegettek ez ügyben,és továbbra is próbálkoztam sikertelenül ,de nem bántam semmit,ugyanis megismerhettem egy jó embert akivel bármikor elbeszélgettem egy jót és akinek bármikor segíthettem ha olyan volt a helyzet ,örülök hogy legalább egy jó barátjának tekintett^^már ez is sokat számít nekem.Köszönöm hogy ti nem hitegettetek tovább :)
2016. jún. 14. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán többek lehetünk barátoknál, de nem ígérhetek semmit :P

A kis ördögi énem akarta, hogy kiírjam ezt :D

2016. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:'D hát ,oké..de jól gondold át mire vállalkozol >:3 ,nem leszek kíméletes ...nem ám :)
2016. jún. 14. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nah nyugodtan írj csak :D.. Kétlem, hogy lenne nálam rosszabb személy :O. De ha ennyire nagy bizonyítási vágy van benned :D.
2016. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!