Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mag vagyok 5+6hkm és ma...

Ha mag vagyok 5+6hkm és ma megyek az első UH-ra, mire számíthatok? Embrio látszik már ilyenkor, vagy csak petezsák? Gondolom szívhangra se igazán számítsak ugye?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 09:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat -g = ma :D
2013. ápr. 24. 09:22
 2/13 anonim ***** válasza:
én várnék még egy hetet, de amúgy lehet, hogy már látsz valamit, de sok mindent úgyse lehet kivenni még belőle:) szívhang meg tényleg vagy lesz már, vagy még pont nem
2013. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak a petezsák látszik ha látszik, a szivhang sem 100%még de az nagy eséllyel lesz már!
2013. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kb ennyi idősen voltam én is, petezsák is és a pár (asszem 3) mm-es baba is látszott már. Szívhang ilyenkor kicsit még korai.

Abból a szempontból érdemes menni ilyenkol uh-ra, hogy megbizonyosodhatsz, hogy méhen belüli.

2013. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindenképpen azért mennék, hogy jó helyen van e, miután az orvosok szerint nem is lehetnék terhes :D

2013. ápr. 24. 09:49
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is 5+6-n voltam az egyik fiammal, és csak egy kis feket pöttyenet volt a monitoron, semmi sem volt lényegében akkor, csak egy petezsák, a doki annyit mondott, hogy szívhang még nincs, és szikhólyag van. Tehát azt látta, hogy a petezsák nem üres.

De jó helyen volt- az volt a lényeg.

3hét mulva már egy igazi kis babszem volt. Ma meg már mindjárt 3éves.:))

Gratulálok, megkérdezhetem, hogy miért mondta a doki, hogy nem lehetsz terhes?

Csodababátok lesz??

:))

2013. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, igazi csodababa 6 év után!!!!!!!!!!!!!!!


Egy lombik (iker kislányok a 21. héten elmentek)

Most lett volna a köv. lombik, de hat fagyiból egy sem ébredt fel. :(

ISTENI közbeavatkozás, mert akkor már terhes voltam, csak nem tudtam :)

Letapadt petevezetők, hyperprolactinima... miatt azt mondták reális esély nincs---> de mi nem csak a realitás talaján mozgunk :D


Annyira izgatott vagyok, szinte el sem hiszem!!!

2013. ápr. 24. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Petezsákot és a szikhólyagot már látni fogjátok. :))Gratulálok nektek!!! Olyan jó olvasni ezekről az Isteni Csodákról!:)))


Megkérdezhetem, hogy a lombikos babáknál mi volt a probléma?

2013. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

SZia petezsák bizti lesz meg látni fog egy pici pontot ami a baba..))Szvhang sztem nem lesz..én betöltött 6 hetesen voltam akkor már volt..nem vársz még egy hetet?Habár ugyis visszarendel a doki....

Részvétem a kislányok miatt..((

És gratulálok a babához!

2013. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia, gratulalok!!!

en 5+4 naposan mentem, petezsak+szikholyag tisztan latszott, embrio meg nem, csak 2 het mulva egy kis babszem pulzalo szivvel. ha az un. embrionalis strukturak latszanak, akkor jo, a szikholyag szorosan kapcsolodik az embriohoz, ugyh akkor ott van o is :)

2013. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!