Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy lányt de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt de nem tudom hogy ő szeret e engem mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Ram irt Facebookon azzal a kerdessel hogy az egyik osztalytarsam volt e suliban, azt montam igen.

Meg mondtam neki mit erzek iranta es azt mondta kapcsolatot nem akar de baratok lehetunk. Masnap pedig ram irt facebookon viccelgettünk meg minden... Aztan meg meg monta hogy szereti az egyik baratomat segitetem neki mit csinaljon de a baratom mas lanyal jar. Es Masnap lattam hogy rajta van fb n nem irtam neki gondoltam csak baratok vagyunk, minek irjunk minden nap. Es csak ram irt es el kezdtunk besellgetni.. minnd a harom alkallommal kb. 1 órát beszeltünk. Szerintetek lehet ebből valami?



2016. jún. 14. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeretem a hambit, de most a csirke is megteszi édes ;)3

Nézd megmondta, hogy nem akar :O.. Keress másik lányt!

17F

2016. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem..most is csak kihasznált téged hogy közelebb kerüljön ahhoz akit szeret.
2016. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az ilyen ilyen helyzetekben mar vigyazni fogok!
2016. jún. 14. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!