Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak akkor ha van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor ha van akit szeretek, ő is szeret engem, de máskok előtt titkolni próbálja? . Máshogy viselkedik amikor ketten vagyunk es maskor mikor tobben .

Figyelt kérdés
Mit csinaljak??
2016. máj. 14. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
titkold te is jobbat nem tudok :/
2016. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem vagy nagyon felenk vagy szegyel teged bocsi de szerintem jobb ha oszinten irok es nem amit hallani akarsz :\
2016. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szégyelli hogy belédszeretett. Buta vagy és/ vagy csúnya,olyan akire más fiúk rá se néznek, emiatt úgy érzi egy lúzer baleknak gondolnák, ha megtudnák hogy szerelmes beléd.
2016. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg nem akarja hogy mások beleavatkozzanak vagy közbe szóljanak és nem kíváncsi mások véleményére
2016. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten mindenki máshogy viselkedik kettesben a szerelmével, meg társaságban 16/L
2016. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ugy ertem hogy ha ketten vagyunk akkor olelesek puszik, stb... hogyha tarsasagba akkor meg oleles se meg puszi se.. szval ugy viselkedik tarsasagban mint a barat.. Fiu vagyok...
2016. máj. 14. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!