Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam egy lányon?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon de nagyon szeretek. Februárban kezdtem neki udvarolni, párszor találkoztunk is, de utána hirtelen azt mondta hogy nem akar semmit. olyan dolgokra hivatkozott, amiket még akkor nem is tudott, velem kapcsolatban. én hiába kérem hogy hadd beszéljük meg, hadd mondjam el amit szeretnék neki, de nem, nem engedi, mindig talál ki valamit. én nagyon szeretem ezt a lányt, nagyon mély érzelem fűz hozzá. de így hogy semmi nem lesz tovább kéne lépnem, de nem tudok. állandóan a fejemben jár, olyan szívfájdalmat érzek olyankor hogy na még. hogyan lehet túllenni egy olyan valakin akit annyira szeretünk? 19/f
2016. jún. 14. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj másokkal :)
2016. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz benne? De ezen gondolkodj el az ágyban, alvás előtt....

Foglald össze egy-egy halmazba


Amit szeretek benne:


Amit nem szeretek benne:


Számold össze melyik halmazba írtál több infót! Majd újra gondolkozz el rajta, majd 1 óra gondolkozás után kérdezd meg magadtól: -Tényleg szeretem ezt a lányt?

: - Ő az igazi?

: - Valóban értelmetlen az élet nélküle?


ÉS NE KEZDJÉL EL NEVETNI, MERT EZ SOKAT SEGÍT! MINDEN EGYES GONDOLATODAT ÍRD LE, FONTOLD ÁT!!!! LEGFŐKÉPPEN A BELSŐRE EMELD A HANGSÚLYT!!!!


Sok sikert!

2016. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ironhide12 ***** válasza:
Találsz másik százat nyugi :))
2016. júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!