Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe régen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen Muvesz kérdése:

Van egy lány akibe régen nagyon szerelmes voltam, azóta persze megtetszett egy másik lány csak hogy mostanság szinte folyton a régi lányon jár az eszem (a szokásos mi lett volna ha! ). Szerintetek újra szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Az egész 4 éve volt mikor szeretem öt akkor ez az új lány még nem volt a képben, csak később jött át a sulinkba beleszeretem ö persze ezt meg tudta, viszont barátok maradtunk úgy hogy én még mindig szeretem öt, róla álmodok, mindig együtt vagyunk stb., ennek ellentétébe amikor a régi lányba voltam szerelmes akkor ő megutált valamennyire de én öt is szeretem, most egy ideje már nem láttam az új lányt mert beteg és nagyon hiányzik azóta a régi valamiért nagyon engedi hogy közelebb kerüljek hozzá és nem rég döbbentem rá hogy ugyan olyan kedves, szép, jó szívű még most is mint amikor meg ismertem és hogy nagyon tetszik plusz hozzá teszem a pillantásunk folyton egymásra terelődik meg ilyenek csak hogy van egy gond.Hogy leszbikus. De én még is szeretem közben szeretem ezt az új lányt is Nagyon!!! Egyszerűen nem tudom mit csináljak szerintetek én igazából szeretem ezt a régi lányt?
2016. máj. 22. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. máj. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!