Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan készüljek fel lelkileg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek fel lelkileg?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy fiúnak, hogy tetszik nekem, igazából szerelmes vagyok (most először igazán), de ő nem nagyon reagált rá. Tudom, hogy elakarja mondani, hogy nem érez irántam semmit. Hogyan készítsem fel magamat a beszélgetésre és arra, hogy ne kezdjem el a bőgést előtte?

2016. jún. 14. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tetszhet mindenki mindenkinek.Ne törj össze előtte,mert még hisztisnek tűnnél.Gondolj arra,hogy ő csak veszít azzal,ha nem ismeri fel,te milyen remek ember vagy. Kitartás!!
2016. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2016. jún. 15. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiúk gyakran megjátsszák hogy nem érdeklik mert szégyenlik bevallani. A legjobb amit tehetsz hogy megkérdezed hogy mit érez irántad, ezt így egyenesbe. Utalásokkal nem mész sokra. Ha meg azt mondja nem akkor vagy hülye vagy valaki más tetszik neki.
2016. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lesz egy szar nyarad. Én is kb hasonló helyzetben vagyok. Csak ő semmit nem fog nekem mondani. Inkább csak hallgat magában a dologról. Próbálj nem sokat gondolni, tudom ez nehéz. Főleg, hogy tudod hogy tudja te mit érzel. Semmiképp se sírj előtt. Kitartás!
2016. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!