Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha megtudnátok, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha megtudnátok, ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác aki nagyon bejön már egy éve. Ugye ma volt a suli utolsó napja, és 75 napig nem látom, majdnem a sírógörcs tört rám.

És fogalmam sincs hogy hogy jött, vagy miért, de ott volt a teremben órákig a pulcsija, nem kereste, nem érdekelte(elég gazdagok, ájfon hat meg minden), úgyhogy hazahoztam.

Barátnőm is bíztatott meg minden, naa meg az szjg-ben reni is elvitte és milyen cuki volt már...

Azt tervezem hogy szülinapján visszaadom, nem tartom meg örökké :'''D

Szóval, ha ti ezt megtudnátok, mi lenne a reakció?

"Beteg" lennék?:((


2016. jún. 15. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez tök cuki lenne.

Nekem tetszene.

Azt még mondjuk hozzá teheted ha teszik a srácnak, hogy pulcsijával aludtál.

2016. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát, ha velem ilyesmi történne, nevetnék egyet, és megköszönném a lány figyelmességét. Megkérdezném, hogy mivel jutalmazhatom a fáradozásait.
2016. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ötlet alapból jó, de ügyelj arra, hogy ne szülinapi ajándékként adjad neki oda, hanem, mint "Ott hagytad és gondoltam elhozom neked." stílusú módon.


Bármi kérdésed van írj privátba.

2016. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hat nem tudom attol fugg mikor van a fiu szulinapja ha nagyon soka akkor ne huzd addig hivd fel irj ra facen hogy megtalaltad ez egy jo kezdemenyezes mondd meg hogy talalkozzatok pl parkban utana meg kerdezd meg hogy van-e dolga nincs-e kedve leulni beszelgetni stb. (pl egy kave melett)

Ha a szulinapja nincs messze akkor ugyanez a story csak viszel valami ajadekot is neki.

Viszont ha szulinapjat meg is tartja valahol es fenn vagy a listan akkor egy kicsit furan johet ki ha masok elott jatszod el a nagy atadast. Ha van meg valami amiben segithetek irj privatot

16/F

2016. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Istenem, de éretlen lehetsz.....
2016. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úr isten ez de beteg :DD. Én imádom az ilyet de a szóban forgó fiút nem ismerem úgyhogy vigyázz :D.
2016. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha velem történne meg ilyen az lenne a legnagyobb szülinapi ajándék. ;) szerintem egész nyugodtan, bátorság.
2016. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!