Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Milyen az ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés
külső-, belsőtulajdonság,...

2016. jún. 15. 22:11
 1/10 Egyenes út ***** válasza:
66%
#HUN
2016. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
#1-nek mondom: ha ezzel állsz neki csajozni, akkor a cukipasi mániás csajok elolvadnak tőled ez biztos. (Én már csak tudom, én is az ilyen lányok közé tartozok! XD) 14/L
2016. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Külső és Belső: természetes és egészséges


Magyarázat:

Ami nem természetes, ott feszültség és kompenzáció van.

Ami nem egészséges ott betegség és torzulás van.


22/F

2016. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat........
2016. jún. 15. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a kedvencem az amikor egy nő egy hatalmas fasszal pózol egy társkereső oldalon, és utánna írja hogy komoly párkapcsolatot keres külső/belső...viccet félre téve nem mindegy? a következő barátodnak úgysem az lesz mint nekem vagy bárki másnak..
2016. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1: De kis cukiság vagy :"D!
2016. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát külsőrr nálam nem èpp az àtlag, de ez hosszú :)

Legyen mosolygós, életvidám ès okos :)

2016. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Látom még nem kaptál igazán rendes választ. Ezt már korábban leírtam, most csak bemásolom:


Engem mindig egy lány mosolya tud igazán elbűvölni. Ha szép a mosolya akkor az már hatalmas plusz pont. Emellett ne legyen duci, de ne is anorexiás. Én nem szólok meg senkit ha kicsi a melle mert arról nem tehet, azért mondjuk a feneke fel tud izgatni ha szép formás. Öltözködjön jól, de ne kövessen minden b**i trendet. Mivel 8 évet énekeltem kórusban és sokat jártunk is versenyekre, az lenne a legjobb ha a hangja is tiszta lenne, de ez már ilyen szőrszál hasogatás. 

Na és akkor írjunk a belsőről is mert az fontosabb: 

Legyen kedves, ne legyen nagyon visszahúzódó, de ne is legyen a középpontban mindig, legyen romantikus, fogadjon el olyannak amilyen vagyok, legyen vicces, jófej, szeresse az állatokat, szeressen engem, élvezze, hogy modellnek "használom" (fotózok), ne k..válkodjon, ne legyen túl féltékeny, egy kicsi azért kell, szeresse ha megcsókolom és ő is szeressen megcsókolni, legyen vidám, intelligens, legyen bújós de ne vigye túlzásba, lehessen vele hülyülni, ne rágjon be mindenen, nagyjából ennyi jutott eszembe. 


15F


Remélem tudtam segíteni. :)

2016. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
88%

Legyen romantikus, kedves, gyöngéd, megértő, rugalmas gondolkodású, nyitott de ugyanakkor megfontolt.

Külsőt tekintve igazából mindenkinek teljesen egyedi hogy mi a vonzó, éppen ezért nehéz általánosítani. :)


Remélem sokat segítettem 22/f

2016. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utcsó 2 válaszoló :)
2016. jún. 17. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!