Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15-16 éves fiúk! Milyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15-16 éves fiúk! Milyen a lány ideálotok? (külső, belső)

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Külső: Hát tetszen az arca, legyen legalább átlagos a teste és szépek a szemei :3, A szemek a legfontossabbak *.*. Lehet magas, átlagos és alacsony is :) Mindegyik magasságcsoportban lévő lány másmiért tetszik :). A csontosabb arcú lányok jobban tetszenek általában, de persze van kivétel..

Belső:Annyi, hogy megértsen.. Tudja mit, miért teszek, mert ezt egy "normális" lány nem értené, csak egy olyan, akit keresek :)

17F

2016. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Jajj én idős vagyok már ide!! BOCSÁNAT!
2016. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Te :)
2016. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg nem kell, hogy modell legyen meg f**om, csak nézzen ki rendesen, ápoltan, szépen, ahogy egy nő. Belsőleg pedig nem baj ha vicces, nem mogorva és magába forduló, legyen nyitott arra, ha valaki elhívja valahova, nem azt mondom, hogy kötelező elmenni csak volt már olyan ismerősöm (nem csak lány) aki minden meghívásra nemet mondott, bullshit indokokkal. :D Legyen beszédes, lehessen vele dumálgatni, ismerkedni.
2016. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző: 18F (ugye nem vagyok "idős"? :D)
2016. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
#5! Sajnalom, de tul idos vagy. Tartos tejet mar ne nagyon vegyel!
2016. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Külső:

Laza-sportos öltözködés, egészséges bőr, sportos alkat, természetes arc - kevés smink főleg a száján ne legyen semmi, jó testtartás - ne görnyedjen, rövid körmök, szőrmentes, ne fújjon magára túl sok parfümöt.

>> Tulajdonképpen legyen természetes és egészséges.


Belső:

legyenek céljai, legyen saját élete, ne lógjon folyton a nyakamban hogy én is tudjam élni a saját életem, ne cigizzen, ne legyenek függőségei, ne legyen féltékeny, tudjon beszélni az érzelmeiről, tudja kimutatni az érzelmeit, ne fojtsa el a negatív érzéseit, legyen szexuálisan nyitott - ne szégyellje a testét és tudja hogy én olyannak szeretem amilyen, legyen laza - ne stresszeljen mindenen

2016. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Külső: Vékony, mosolygós, nem árt ha keskenyebb az arca, legyen energikus és nevetős, bájos

Belső: Jó lenne ha rock zenét hallgatna, adja önmagát, ne kövesse a normákat, legyen sajátos

2016. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
#6 Már vettem :(
2016. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oreg hiba...
2016. jún. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!