Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért írja egy lány, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja egy lány, hogy nem akar párt most magának, de közben elég intenzíven érdeklődik, ír? Meg, hogy nem sok mindenkivel ilyen érdeklődő, csak azzal aki "érdekes"?

Figyelt kérdés
2 napja beszélek vele online ismertem meg. Ő 27 én 28. De nekem ez elég kamu szagú,inkább csak ez a "nem akarok senkit" egy ilyen védekező duma,hogy ne lássam,hogy könnyen "meglehet kapni" Szerintetek? :)
2016. jún. 11. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Jol latod. Hagyj neki idot. Elobb baratsagot szeretne, aztan abbol kapcsolatot, biztosra akar menni.
2016. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! :)
2016. jún. 11. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az eszedbe sem jutott, hogy egyes embereknek dugáson kívül más is lehet érdekes a másikba...
2016. jún. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom te meg azt is tudod,hogy mikről beszéltünk,milyen témákban. Vagy,ami nem törvényszerű,de hogy a képeiről mi sugárzik. De te Törpokos megmondtad a frankót! JÁR A KEKSZ!!! (y)
2016. jún. 12. 01:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem írod le a teljesn sztorit, akkor ne csodálkozz, hogy neked nem tetsző válaszokat kapsz. :) Amúgy meg nem tudom milyen témákról beszéltetek, de elárulom, hogy attól még hogy valaki mondjuk pikáns témákról beszél, még nem biztos, hogy akar valamit, lehet, hogy egyszerűen csak érdekli a téma. Ha meg olyat mondott ami egyértelmű, akkor nem kérdeznél itt.
2016. jún. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyessel egyetértek csak jártam màr kellemetlenűl hetekig csak chat...aztàn valaki mint egy forgószél letarolta a lànyt két nap alatt leszerveztek egy talàlkozót és vitte is.
2016. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!