Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez a furcsa erzes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Secretagnes kérdése:

Mi ez a furcsa erzes?

Figyelt kérdés
2010 ota ismerem es szeretem. Kicsit utana neztem a dolognak es sokak szerint platoi szerelem. A 2-3 eve valamiert elkezdtem kovetni instagrammon twitteren stb. Es valahogy azt tapasztaltam h ha pl kiraktam egy kepet o is kirakott egy olyat de persze magarol. Van olyan h kirakok egy kepet rola es kirakja ugyan azt a kepet. Nem igazan ertem de felmerult az a kerdesem is h talan latja a profilomat. Es fogalmam sincs miert de folyton o jar az eszemben.. persze mar nem ugy erzek iranta mint kiskoromban. Nem o a hatterkepem meg csak poszterem sincs rola mint ahogy regen. Es h oszinte legyek egyaltalan nem ugy kezelem mint regen h uristen o egy nagy sztar meg minden.. nem tudom hogyan de valahogy eljutottam arra a szintre h ugy nezek ra mint egy atlagos fiura. Csak az a baj h van amikor tenyleg ugy erzem megorultem mert soha az eletemben nem talalkoztam meg vele es tenyleg elkellene felejtenem valahogy de nem megy. Van h miatta sirok h mi lesz ha valami baja tortenik vagy valami es meg csak nem is ismer sot egy masik lanyt szeret.. vagyis fogalmam sincs hogy erez iranta. Van h olyan dalokat ir amikrol ugy erzem rolunk szol de ez lehetetlen.. jo nem teljesen de nincs olyan h mi. O egy vilagsztar en pedig egy teljesen atlagos 16 eves lany. Fogalmam sincs h miez de van olyan h pl kiakarok tenni rola egy kepet es megsem teszem ki de par orara ra kiteszi o azt a kepet amit en akartam. Teljesen osszevagyok zavarodva. O egy teljesen mas kontinensen el.. nagyon messze van. Beszeltem anyukamnak rola h mi van ha figyeli az adatlapomat.. de gondolom teljesen hulyenek nezett szoval inkabb hagytam ezt a temat. De ugy erzem muszaly kiadnom ezt magambol. Nem ertem miez. Viszont hamarosan talalkozni fogok vele egy koncertjen.:) Kerlek irjatok le h mit gondoltok errol.. vagy mit kene tennem.. Es kb 6 ev van koztunk gondolom egy ilyen fiatal lannyal nem igazan jonne ossze ha arrol lenne szo de az az igazsag h nem is szeretnem vagyis egy csomo lany arrol almodozik h huh de jo lenne megcsokolni stb en egyaltalan nem igy erzek.. en csak megolelni szeretnem es tenyleg egy barati kapcsolatot kialakitani vele. Ha tenyleg lenne valami eleg sok ember kiakadna mivel kiskoru vagyok. Emlekszem volt ez a Kylie Jenner-Tyga kapcsolat.. akkor is eleg sokan kiakadtak es tamadtak oket a 8 ev miatt..Kerlek irjatok le h mit gondoltok errol.:) Egy furcsa erzesekkel teli 16 eves lany.
2016. jún. 16. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Kiről van szó amúgy? (Mondd, hogy legalább értelmes ember)
2016. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezen kb minden tini lány átesik, van akinek több ilyen plátói szerelme is van. Nekem is volt, de mikor megismertem az első barátomat, elmúlt :) Biztos vagyok benne, hogy veled is így lesz. :)
2016. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre csak egy szót tudok mondani: tinik...


Nyugi, idővel kinövöd. Te úgy "szereted", hogy nem ismered magát az embert, csak egy róla kialakított illúzióba kapaszkodsz, és ezt kergeted.

2016. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 459-es rab válasza:
Bonyolult erős erzelmi képed van ami ritka dolog és sokszor fog ezmiatt sok dolog fájni neked de megéri mert te lehet azon ritka emberek közül vagy aki tudd őszintén szeretnj.. Ez csak azert lehet mert olyan erős érzelmi igényed van hogy nem tudod vissza fogni amit érzel csak nincs kire használnod ezt a különleges szereteted. A jövőbeli barátod k#rva szerencsés lesz veled. Nyugi ha lesz olyan fiú akire nagyon vágsz és öszejöttök akkor ez elfog múlni és rá dog irányulni.
2016. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket:) Igazabol nem is tudom h akarom e azt h elmuljon.. Azt pedig nem szeretnem elarulni h kirol van szo de szerintem ertelmes. Mondjuk vannak paran akik utaljak de melyik hiressegnek nincsenek utaloi?
2016. jún. 16. 22:44
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha meg van olyan aki szivesen hozzaszolna vagy elmondana a velemenyet szivesen olvasom:)
2016. jún. 16. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Taliztal vele a koncerten?
2016. nov. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen azota talalkoztam vele a koncerten.. eleg erdekes olyan erzesem volt mintha egy csaladtagom enekelne.. nagyon furi volt szinte mindenki ott ugralt es volt aki sirt is en meg tok nyugodtan neztem de nagyon jol ereztem magam. Varosnezes kozben pedig az mellett a hotel mellett mentem el ahol o volt meg nezztem is h milyen szep epulet:Dnem tudtam h ott van.. de ott nem is talalkoztunk. Azota viszont kiderult h tenyleg latja a posztjaimat:) frisitettek az alkalmazast es meglehet nezzni h kik lattak a kepeket es o is koztuk van:) Furcsa de jo erzes:) Es bicsi h nem kerdezokent valasszoltam de nem tudok belepni:D
2017. jan. 19. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!