Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most mit szeretne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mit szeretne?

Figyelt kérdés
én 13 éves vagyok és a szomszédom akivel elég jó barátságot ápolok kihívott egy edzésére, hogy utána menjünk bicózni, csakhogy nem azért hívott hanem mert elvileg haverjának tetszettem. Kimentem edzés végére és a csapat kettesben hagyott minket haverjával egyhamar. Jól elvoltunk ezután találkozgattunk is ölelés csók stb....és megkérdezte,hogy leszek e a barátnője én meg sajna nem vettem komolyan és nemet mondtam másnap összejött volt barátnőjével 14.jére. Szomszédom azt mondja h nem fog sokáig tartani én nem tudok ebbe dönteni,csak utána beszéltem a sráccal (miután pár napja már barátnője lett) és azt mondta,hogy velem szeretne lenni,de barátnőjét nem hagyja cserben és nem csalja meg,de leszünk még mi együtt ezután meg átkarolt és megpuszilt akkor most ezt komolyan gondolta vagy nem?(azóta barátnőjével szakítottak) eleinte bunkózott velem ma is utána meg derült égből villámcsapás öleletett meg megcsókolt és megkérdezte h leszek e a barátnője de akkor jött bátyja és elcibálta

2016. máj. 16. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor bunkozik akkor kettesben vagytok vagy masokkal,mert nagyon sok olyan srac van aki nagyon kedves de ha tarsasagban van akkor mar nem

En azt tanacsolom hogy legyel a bbaratnoje csak probalj tobbet kettesben lenni vele(ezt csak akkor ha a fentiek a tények...)

2016. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem régebben volt ilyen pár éve, amikor 14 voltam. Hetedik év elején jött az osztályba. Nekem elsőre nagyon szimpi volt. És mögém ült a terembe is. Van egy ikertesója aki nagyon bunkó. De nem ez a lényeg.

Szóval:

Nemtudom hogy hogy alakult ki, de nagyon jó barátok lettünk, aztán ez a barátság szerelemmé alakult ki.

Egyszer év vége felé bevallottam neki, hogy szeretem ő nem reagált rá semmit,nem tudom miért csak mosolygott. De csak azért mondtam el neki, mert ő kérte,mert előtte írtam neki egy levelet, de nem írta bele, hogy én vagyok.

De ő különös módon tudta. Később megkérdeztem tőle, hogy honnan tudja akkor azt mondta, hogy honnan tudja azt mondta, hogy felismeri az írásomat.

Később amikor megtudta nagyon sokáig kerültük egymást mert mindketten féltünk.Amikor a többi fiúval volt akkor bunkóskodott, de egyébként nagyon jól elvoltunk. CSak nem mert lépni,mert apám volt a fizikatanára és a matektanára.

Később összejöttünk. De ezelőtt az időszak előtt állandóan féltékennyé akartuk tenni egymást és ő más lányokkal én meg más fiúkkal lógtam azóta is együtt vagyunk.

2016. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te vagy az a Bicskei lány?...
2016. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!