Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak? (Tobbit leirom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? (Tobbit leirom lent hosszaban kifejtve mert ez tulsok karakter na)

Figyelt kérdés
Van egy srac aki jart egyszer egyik baratnommel (akit mar utalok mert egy ri*anc es a srac is utalja mar xd )aztan ugye joba vagyok ezzel a sraccal mar hamarosan féléve,mindig dumalunk elvagyunk mint baratok persze.Par hete smarolt egy lannyal akivel szinten sokat beszelt es mondta is nekem hogy ossze akar vele jonni de a lany viszont nem:/ en biztattam vigasztaltam h majd lesz jobb is.Aztan ma rakerdeztem mizu a csajjal mondta h nemtudja.Aztan egesz arikat irogatott nekem puszissmilet meg azt h naa szeri stb..Amugy megbeszeltk meg a baratsag elejen h mi mindig baratok maradunk semmi tobb,eleg helyes meg minden.Amugy meg nem volt baratom es sose smaroltam (16/L)Holnap o is es enis megyunk egy buliba es a baratnoim szerint tuti h lesz koztunk valami..Nemtudom..szerintetek ha akar valamit viszonozzam? Ugyertem olelesnel tobbet xd nem d*gast xxdd
2016. jún. 17. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ha tetszik a srác, akkor miért ne? Az, hogy smárolt egy lánnyal, meg járt előtted mással, az nem jelent semmit. Egy próbát megér a dolog.
2016. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!