Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondol? Miért csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akivel majdnem egy éve ismerkedtem meg. Egy hónapja randira hívott, utána hazakísért. Üzenetben beszéltünk párszor, szívezett. Aztán 'kavarás' címszóval megvolt a csók, utána még jókat dumáltunk és megint a házunkig sétált velem. Viszont itt jön a bökkenő, amit nem értek. Azóta nem írt, de élőben köszön és mindig bámul. Szerintetek most mi van? Próbáltam neki üzenetet hagyni, látta, de nem válaszolt. Lépjek tovább? Nagyon rossz a hangulatom miatta sokszor. :/ 15L 16F

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2016. jún. 17. 13:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen tippeket adni! :/
2016. jún. 17. 14:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Eloszor is negyszemkozt beszelj vele, ott nem hagyhat valasz nelkul. + szerintem kedvel, csak megijedt vagy szokatlan, ugy hogy nem ismerjuk eleg nehez megmondani. Viszont feltetlenul beszelj vele es majd irj hogy mi van :)
2016. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy élőben csak szórakozóhelyeken jön oda beszélgetni. :/
2016. jún. 18. 00:25
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Már ne haragudj meg, de 15 évesen mit keresel Te szórakozóhelyeken??? (ő meg 16 évesen...)
2016. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne lepj tovabb hiszen meg akar toled valamit! En is nagyon nem szeretem, rossz lesz a hangulatom ha egy srac megnezi az uzenetet es nem valaszol. Szerintem, errol az uzenetezesrol, ebbol a szempontbol gyava, talan nem igazan er ra valaszolni vagy egyszeruen bunko.
2016. jún. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy koppani fogsz majd ha maradsz..:( az a baj hogy ha mar nem is ir vissza ott bajok vannak,mert ha erdekled azert tud szanni rad idot. Az is eleg erdekes hogy csak a szorakozohelyen tud oda menni hozzad,es normalis korulmenyek kozott meg nem. Olyan mintha csak valami potlek lennel neki. Nekem is volt ilyen hogy csak akkor foglalkozott velem a csavo ha epp bulizott,de en ott is hagytam a 2.alkalomnal mert sose hagyd hogy szorakozzanak veled!! Egy biztos talalsz te nala sokkal jobbat is.:) de azert probalj vele beszelni valahogy.
2016. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!:)
2016. jún. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!