Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem keres a barátnőm?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres a barátnőm? Miiért?

Figyelt kérdés

3hete vagyunk együtt..állandóan én hívom el hogy találkozzunk és én is írok rá fbn. Szökőévente persze ő is rám ír de az ritka, viszont találkozni még sose hívott el.

Tegnap úgy voltam vele hogy nem írok rá h megnézzem mikor fog keresni. Hát azóta se semmi én meg konkrétan bekattanok már. a megismerkedésünk legelején is állandóan én ugráltam körbe aztán meguntam és megmondtam h fejezzük be. Akkor jött a szöveg hogy ő szeret etc, csak nincs önbizalma meg ne haragudjak, megváltozik stb. mondom oké, folytattuk. Amikor találkozunk több órán keresztül ölelkezünk, pusziljuk egymást..mint egy elbszott nyál filmben. De ahogy vége onnantól akár a fejemre is fordulhatok.

Elég rosszul esik hogy nem keres. :(



2016. jún. 17. 14:28
 1/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Mondd meg neki hogy ugyanannyit ér a jelenléte mintha lenne egy plüssmackód. A különbség hogy a plüssmackód mindig veled van. Neked ez így nem kóser, feltétlen ülj le vele erről beszélni, de komoly hangvételbe, mondd meg, hogy nem így működnek a dolgok. Ez két emberről kell szóljon..
2016. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, valószínűleg mást úgy se tehetek. köszi.
2016. jún. 17. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

"3hete vagyunk együtt..Szökőévente persze ő is rám ír..."

XD Ez tetszett. Azért van veled, hogy legyen valakije, nem azért mert kedvel! :D

2016. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ijj nehogy szakits vele! Enis ilyen vagyok.. Foleg harom het alatt nem melyult meg el a kapcsolat. En sem igazan merek irni... Elhivni valahova neg a ferfiak dolga.. :D nem azert van mert nem szeret. Epp ellenkezoleg
2016. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Raadasul ha a baratom nem ir nem is merek rairni mert azthiszem valami baja van es akkor inkabb nem irok
2016. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!