Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a szüleim elfogadják a barátomat?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiúval, aki nekem nagyon tetszik, és szerintem én is neki, sőt tuti. A fiú bmx-es, és benne van az életben. A szüleim pedig elég konzervatívak, tudom, hogy nem néznék jó szemmel. Már 18 vagyok, de akkor is beleszólnak az életembe... A lényeg, hogy hogyan mondjam el nekik, mert félek, hogy utána, mindig hallgathatom tőlük, hogy miért nem lehet egy normális fiú barátom, mert ők azt hiszik, hogy a bmx-esek drogoznak, megstb. pedig nem, de hiába is mondanám nekik, ők önfejűek. Tippeket szeretnék kérni, illetve tanácsot, vagy saját tapasztalatot. :)

2016. ápr. 23. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell elmondani hogy barátod van, ennyi ;)
2016. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ismerkedsz vele vagy a barátod? Döntsd már el.....
2016. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mondod meg, hogy bmx-es.

Szerintem ez nem rájuk tartozik.

2016. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez ugyanolyan hogy 17 éves vagy van saját pénzed és szüleid ellenzik az adott dolgot amit megszeretnél venni. Te akkor is megveszed mert van rávalod.!

Az én szüleim nem szeretik hogy korizok mivel alandoan tiszta seb, kék zöld vagyok.! Féltenek hogy össze töröm magam.! De akkor is csinálom mert szeretem.! De elkell fogadniuk.!

Szerintem meg kellene beszélni ha azt szeretnéd, hogy minden rendbe legyen. Vagy magyarázd el a szüleidnek, hogy nem drogosak meg semmi csak eu egy sport vagy esetleg mutass nekik videót vagy valami. Hátha közelebb hozza őket.! Meg ha 18 éves vagy akkor teljesen mindegy!

2017. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!