Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú mindig néz ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú mindig néz ha találkozunk az mit jelenthet? (Olvassátok el lent is legyetek szívesek)

Figyelt kérdés
Év eleje (2016) óta tudjuk ki a másik, elvileg név szerint is és vannak közös ismerőseink is, de még sosem beszéltünk. Reggelente volt hogy láttam a buszmegállóban, és eleinte rá se hederítettem. Most már nagyon tetszik, és történt egyszer hogy buszon úgytettem mintha nem láttam volna és mellette mentem el és éreztem hogy felém néz és nagyon nézett... És ez mindig előfordul. Nem azért nézhet mert én bámulom, ugyanis ő kezdi mindig. Egész szép lánynak tartom magam, nem egóból. Mitől lehet ez?

2016. jún. 18. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy tud rólad valami rosszat, vagy tetszel neki csak nem mer megszólítani.
2016. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ha az állomáson reggelente szétnézek és meglátok valakit akit ismerek látásból és ő észreveszi, hogy őt néztem akkor nekem bejön? Ez butaság szerintem. Ne gondolj bele semmit, csak megnéz, mert mondjuk tetszik neki a külsőd vagy csak simán nem tudja, hogy másokat megbámulni illetlenség. Ha akar valamit akkor majd úgyis megszólít, ha meg tetszik neked és nem akarod megvárni ezt akkor menj oda hozzá és ismerkedj vele.
2016. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak azért kérdeztem mert tényleg mindig nagyon bámul és nem kevés ideig és nekem is nagyon tetszik... Remélem azért tetszhetnék neki...
2016. jún. 18. 13:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj meg hát előző... Neked is koszonom válaszod, de itt tényleg minden egyes alkalomról van szó nem csak 1-1 oda oda nézés
2016. jún. 18. 13:52
 5/7 anonim válasza:

Ha ennyire tetszik, az önbizalmad megvan, akkor miért nem köszönsz neki? Elég egy szimpla szia és egy mosoly, hátha lesz belőle valami :))


Hajrá!

2016. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy megtetszettél neki. :)
2016. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Neked is köszönöm a válaszod
2016. jún. 22. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!