Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha találkozunk, javulni fog a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozunk, javulni fog a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régebb óta beszélgetek, és lassan szeretnénk már talalkozni, mindketten elég alaposan bele zúgtunk a masikba, akár mennyire is furcsa. Viszont mostanában alig beszélgetünk egy nap, és mintha kicsit megváltozott volna a dolog, olyan mintha elhanyagolna. Szerintetek ez normális, vagy már nem akar semmit? Ha találkozunk mennyit fog változtatni a helyzeten?

16/l



2016. máj. 31. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Közel laktok egymáshoz?:)

Ismerős a szitu, ha van kérdésed, írj!:))

2016. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen messze lakik?Szerintem kérdezz rá.
2016. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
168 km van köztünk
2016. máj. 31. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem javulni fog. :) És igen, ha egy ideje tart valami, lehetnek hullámvölgyek és hullámhegyek, néha az egyik ráun egy kicsit a másikra, aztán halálos szerelmes lesz, aztán fordítva, főleg, ha csak neten keresztül kommunikáltok egymással. Itt megvan az esély arra, hogy kábé végtelen hosszú ideig csevegj valakivel, miközben nem látod, hogy ő éppen hol van, mit csinál, van-e kedve beszélgetni valakivel. Sokkal jobb lesz, ha találkoztok. :) Ez viszonylag az újdonság erejével hat majd, rögtön új szintre lép a kapcsolatotok, szerintem, ha tényleg ennyire kedvelitek egymást, minden a helyére rázódik majd. :)
2016. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kedvelitek egymásban a lényeg az EGYMÁS... Arra célzok, hogy mindkettőtök részéről kölcsönös legyen.

Nekem is volt egy távkapcsolatom. Annyira szerettem, olyan kis naív voltam, hogy azt hittem a miénk más lesz mint a többi. Aztán szépen lassan elhanyagolt. Volt hogy napokig nem beszéltünk aztán mikor emiatt ki voltam bukva szakított velem egy olyan szöveggel, hogy nincs ennek így értelme és ne álltassuk magunkat.

Nehéz lett volna a találkozás de meg lehetett volna oldani...


Lényeg a lényeg ne fűzz ehhez sok reményt mert fájó a csalódás. Persze kívánom hogy ne nekem legyen igazam, mert szép lenne ha összejönne a dolog:)

Azt ajánlom mondd el a fiúnak amit érzel, meg hogy úgy érzed elhanyagol, illetve kérdezd meg mik a tervei veled kapcsolatban

2016. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. jún. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!