Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David0919 kérdése:

Mért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Van egy lány szerelmes vagyok belé és valószínűleg én se vagyok neki közömbös. Élőbe tök jókat beszélgetünk, de facen egyszerűen nem ír vissza vagy csak nagyon keveset. (Nagyon ritkán szokott fent lenni). Mi lehet a baj?
2016. jún. 18. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy ahogy mondtad nagyon keveset van fent. De beszéld meg vele mit érzel élőbe és talán össze is jöhet a dolog, akkor meg már nem is kell facen beszélgetni annyit. Sok sikert!
2016. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Egyenes út ***** válasza:
NE FACEBOOKON ÉLJ!
2016. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keveset van fenn mert éli az életét... érdemes neked is elkezdeni élni.
2016. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pézsma válasza:
Szia, szerintem nincs min paráznod, mivel nincs fent sokat facen ezért valószínűleg nem azért megy föl, hogy beszélgessen, gondolom megnézi, hogy jött-e üzenete. Szerintem az ilyen nem túl gyakori, a legtöbb ember az interneten él (tisztelet a kivételnek), próbálj meg nem ráírni, ha nagyon akar valamit, akkor úgy is ír. Hidd el, nem kell ebből nagy dolgot csinálni, viszont az fontos, hogy ne vond kérdőre hogy miért nem ír vissza. Ha jól kijöttök egymással, akkor biztosan érez valamit irántad.
2016. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mikor fent van akkor se ir. Jelzi a telom de nem válaszol.
2016. jún. 18. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?


amugy van olyan, aki fb-on nem nagyon szeret hosszú üzeneteket irni vagy ugy általában beszélgetni, élőben viszont nagyon jól el lehet vele beszélgetni bármiről

2016. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, hogy élőbe jókat beszélgetünk facen meg semmi, de itt 2 dolog is lehetséges, mert 2 féleképpen is megtapasztaltam. Lehet, hogy élőben csak azért beszélget veled (én esetemben suliban) mert egy osztályba jártunk és nem tudta kikerülni, hogy beszélgessünk, de facen nem nagyon ír mert nem akar semmit tőlem, csak élőbe nem akarja megmondani és facen meg inkább nem nagyon ír én meg nem kérdezem meg.

A másik dolog meg az, hogy ilyenkor az is kérdése, hogy ha fent van de neked nem ír akkor lehet valaki másnak ír tehát ez is érdekes. Na meg az is lehet, hogy valójában éli az életét stb és nem facen szeretne beszélgetni de akkor meg minek van a facebook, ha ott nem beszélget az illető. Tehát nehéz ezt igy megmondani láttatlanba.

2016. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ezaz, hogy ràmír beszélünk pár szót utánna szarik rám hiábba van fent.
2016. jún. 19. 07:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele személyesen, hogy miért ilyen veled facebookon, és derítsd ki, hogy ő mit szeretne tőled, hívd el valahova ahol kettesben beszélgethettek.
2016. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kosz mindenkinek mindent meccset nezet.

Megjobban beleestem.

2016. jún. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!