Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ha mindig ha együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ha mindig ha együtt vagyunk (még nem járunk) de mindig beszéd helyett valamikor szemezünk egymással sokáig, és ha közel vagyok hozzá és úgy szemezünk akkor elpirul, elszégyenli magát, mosolyog!?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyilvánvaló hogy tetszel neki?
2016. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom
2016. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát am igen,és most így józan paraszt ésszel megfogalmazom: beszéljek vele a kapcsolatunkról? jobb személyesen 4szem közt vagy fb-n melyiket?
2016. jún. 18. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz elősször négyszemközt aztán ha úgy van akkor egy csomót tudsz vele majd fb-n is beszélni
2016. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de könyörgöm hagyjátok már ezt a "fèjszbukon beszèlek vele" dolgot! Tudom,hogy egyszerűbb, meg kènyelmesebb,de emberek vagyunk,emberi kaocsolatokkal. Személyesen látod a reakcióját is és mègis csak jobb a dolog. Ne legyetek már ennyire gyávák! :) règen sem volt ilyen marhaság ès sokkal könnyebben barátkoztak az emberek.
2016. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!