Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ti szoktatok közönségesen beszélni egymással? Mennyire "megengedett" nálatok az obszcén beszéd?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonló szituációkra gondolok:


Egy hűvös szeptemberi reggelen egy kávé mellett az asztalnál:

Fiú: Basszus, már szeptember eleje van. Mit csináltunk mi egyáltalán május óta?

Lány: Hááát... végigkeféltük a nyarat, végigb#sztuk a nyaralást.

Fiú: Tartalmas nyarunk volt, b#szd meg.


2016. márc. 18. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Hogy "megengedett"-e? Ha nem "megengedett", hogy úgy beszéljek, amilyen én valójában vagyok, akkor gyakorlatilag az álarcom van párkapcsolatban. Ami egy idő után ki fog bukni. Vagy belefáradsz, vagy egyszer elfelejtkezel róla és magadat adod, erre ő lepődik meg...


Az most más kérdés, hogy én pl nem beszélnék így, ahogy írtad, mert ez nem én vagyok. De ha te ilyen vagy, hajrá.


Volt olyan barátnőm, aki ki volt akadva, hogy túl csúnyán beszélek (neki csúnya volt az, hogy azt mondtam, hogy "mocskos fantázia"). Ki volt akadva azon is, hogy böfögök, mert "lányok előtt ilyet nem illik. Nem fogok egy életen át a fürdőszobába kimenni és hangtompítva böfögni. Kerestem olyan lányt, aki magamért szeret, és aki mellett lehetek önmagam.


Nyilván most nem arról beszélek, hogy én nem fogok semmihez alkalmazkodni, és hogy kompromisszumot sosem hozok, de amikor már nem tudsz önmagad lenni, az butaság.


Kicsit már túlszaporítottam a szót. A lényeg, hogy légy önmagad az elejétől kezdve. Aztán ha te erre a fajta beszédre gerjedsz, lehet pont kifogsz egy olyan lányt, aki szintén.

2016. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk.
2016. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Néha. Hülyeségből. Szerencsére értjük a viccet. a tiszteletlenség v az illetlenség nálunk hálistennek nem itt kezdődik
2016. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Néha szoktunk,sztm kell ilyen is.

N24

2016. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szoktunk. Sztm néha kell ilyen is.

N24

2016. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ebbe most mi az obszcén?:D az közel sem itt kezdődik
2016. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
volt már rá példa
2016. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Barátom szokott maximum néha, nekem nem ilyen a beszédstílusom, így én nem szoktam.
2016. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

Sosem történ még ilyen, első sorban két okból:


1) Nem szoktam csúnyán beszélni senkivel, szinte soha.


2) A vékony testalkatom, az alacsonyságom és a turcsi orrom miatt sosem volt még párkapcsolatom. A legtöbb nő általában kinevet a külsőm miatt, de van aki verbális bántalmazásban is részesít és megaláz. Pedig én csak egy kedves, szerető barátnőt szeretnék!

2016. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 nemáá :D tegnap este nem volt elég a picsogás amit a kérdésed alatt műveltél? :D
2016. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!