Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, teljesen reménytelenek tünik az egész?

Figyelt kérdés
Van egy lány régebb óta ismerem,és pár éve szerelmes is vagyok,de sose jott el sehova ahova hivtam sokszor vissza se ir es hamarosan elköltözik.mit tudok csinalni vagy mit csinaltam rosszul

2016. jún. 18. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem biztos, hogy a te hibád.

Ha nem tetszel neki, nem akar veled együtt lenni, akkor az senkinek nem a hibája. Esetleg mielőtt elköltözik, vallj neki. :)

2016. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
ez teljesen reménytelen barátom, engedd el :) ha elköltözik, azzal neked segít a legtöbbet, nem fogod látni és sokkal könnyebben elmúlnak az érzéseid :)
2016. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon messze koltozik de eddig se lattam tul surun de megis nem tudom kiverni a fejembol,meg normalis sose.volt.bunko vagy ilyenek csak nem.tudom valahogy megse
2016. jún. 18. 23:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Barmit megadnek akar egy olelesert is.
2016. jún. 18. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudja az érzéseidet? Mert, ha nem, akkor inkább neki mondd el, mint ide kiírod. Egyébként elég reménytelennek tűnsz. Költözés után is találkozni fogsz a lánnyal? Mert akkor még próbálkozhatsz, de ne tolakodj! Azt mondtad sose volt bunkó, az még nem azt jelenti, hogy kedvel. Tőle kell megkérdezned, de meg kell kérdezned, mert itt senki sem tud a kapcsolatotokról semmit! Ha elutasító, hagyd békén végleg, mindkettőtöknek jobb lesz.
2016. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!