Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akiről nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akiről nem tudom eldönteni hogy tényleg tetszik-e viszont már többször álmodtam vele?

Figyelt kérdés

Mindig pozitív amit vele álmodok, egyszer azt hogy egy duplarandin voltunk vagyis azt hiszem:D Szerintetek az álom jelent valamit vagy csak bebeszélem magamnak és azért álmodok ilyet? Vagy lehet ezt egyáltalán bebeszélni?

Előre is köszönöm a normális válaszokat! 16L



2016. jún. 20. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen bebeszélheted magadnak, de az álmok sokszor az emlékeidet tükrözik vissza vagy a vágyaidat, szóval, ha tetszik neked, azt csak te tudod eldönteni, én egy lánynál úgy döntöm el, hogy tetszik-e hogy elképzelem, hogy milyen, hogyha megcsókolni/megölelne, ha jólesik, hogy ő csinálja akkor tetszik :D, de gondolom egyértelmű ez a része :D
2016. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Neeee én is pont azt álmodtam a fiúval hogy duplarandi :D lehet veletek voltunk?


amúgy dettó a helyzet, de van úgy hogy ha jobban megismersz valakit valamiért elkezdesz vonzódni hozzá/érdeklődsz

2016. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hát az hogy tetszik e valaki ,vagy nem azt talán magad is eltudod dönteni xd


a másik, az álomról, mint ahogy előttem írták, ez esetben valószinűleg a vágyaid tükrözik, vagy azokat a dolgokat amik tudat alatt foglalkoztatnak ... szóval ez alapján tetszik .. most nemtudom ezzel mennyivel vagy előrébb, de hajrá :D

2016. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igen előrébb vagyok mert alapjában véve egy nagyon bizonytalan ember vagyok és igazából én úgy érzem hogy tetszik csak attól félek hogy bebeszéltem magamnak és gondoltam hogy ezek az álmok hátha jelentenek valamit:D
2016. jún. 20. 15:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod,hogy tetszik,akkor tetszik.Ennyi.
2016. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze csak attól tartok amit ár feljebb leírtam.
2016. jún. 20. 21:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért magyaráznád be magadnak,hogy tetszik valaki?
2016. jún. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak így érzem de remélem hogy nincs igazam:D
2016. jún. 21. 10:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sokat álmodsz vele,sokat is gondolhatsz rá,szóval nem valószínű,hogy bemagyarázod.
2016. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam csak kellett a megerősítés mastol is köszönöm:)
2016. jún. 21. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!