Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lenne gáz, ha egy 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne gáz, ha egy 13 éves magyar lány egy 26 éves koreai énekessel járna? Szülők, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, egyenlőre nem tervezek pasizni, de azért érdekel, hogy mások mit gondolnak erről. Az is érdekelne, hogy a szülők mit szólnának hozzá.

2016. jún. 24. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

álmodozol kislány...

a pasi beteg ha egy kislánnyal kavar.

2016. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

A valóságban ez nem történik meg.

Tiniálomnak tökéletes és veszélytelen.

Egy 26 éves FÉRFI nem fog soha egy 13 éves GYEREKLÁNNYAL semmit sem kezdeni, mert


1.büntetendő

2.ha egészséges akkor nőt akar

3.egy sikeres énekesnek nincs ideje távkapcsolatra

...

2016. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
60%
Mindez a felnőtt párkapcsolatokban?
2016. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Emberek, nyugalom ^^ Nem azért tettem fel a kérdést, mert egy felnőtt énekessel akarok járni. Eszem ágában sincs :'D Szerintem nekem amúgy is korai a pasizás. Csak kíváncsi voltam rá, hogy mit gondolnak erről az emberek.
2016. jún. 24. 16:24
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolnám, hogy túl sok animét néz, ha ilyenekről fantáziálgat. :-)
2016. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hehe ^^ Igaz, régebben néztem animét, de már régóta nem nézek :)
2016. jún. 24. 16:28
 7/22 anonim ***** válasza:
31%

Miért van ennyi tinilány belebuzulva a férfiatlan cukimuki koreai énekesekbe?

Mi az izgató bennük? o.O Már több ilyen lánnyal is találkoztam, de abszolút nem értem őket. Mindegyik ugyanúgy néz ki. Fiú banda nyuszifüllel a fejükön... Wat? Absolutely gay.

2016. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én nem ítélem el az embereket a kinézetük alapján. Nem lehet mindenki kigyúrt, macsó arcú adonisz.

Vagy divatból "vonzódnak" hozzájuk, vagy azért, mert a kinézetük azt sugározza, hogy gyengédek. Szerintem is aranyosak ^^

2016. jún. 24. 16:39
 9/22 anonim válasza:
91%

Az a mocskos tinilány fantázia, aminek csak a valóság szabhat gátat:)

Biztos nem örülnének neki otthon, hogy a gyereket körül egy 26 éves férfi legyeskedik. Akinek a szándékai sem a közös Sims-ezésig terjednek.

2016. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

"Szerintem nekem amúgy is korai a pasizás." NEKED NEM KORAI, HANEM KOREAI a pesizás XD..

17F

2016. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!