Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a magyar és a...

Nevem Panni kérdése:

Mi a különbség a magyar és a koreai időben?

Figyelt kérdés
Tehát olvastam olyat, hogy xy ekkor született, koreai idő szerinte ekkor. Tehát lehet csak az időeltolódás miatt az náluk egy másik nap? Vagy van valami bonyolultabb emögött?

2016. jún. 23. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
8 órával előrébb járnak, mint mi, tehát aki magyar idő szerint délután 4 után születik, az koreában már másnapos.
2016. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah, jó. Ezt tudtam, csak azt hittem van még valami. Köszi!
2016. jún. 24. 07:06
 3/8 anonim válasza:
100%

Lehet hogy hülyeség amit mondok de én azt hallottam hogy aki kis baba megszületik az ott már egy éves.

Ha pl. Te vagy 17 a koreaiak 18-nak számítják.

Én ezt hallottam.

2016. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De miért?
2016. jún. 28. 20:17
 5/8 anonim válasza:
86%

3. 3-as vagyok nemtudom én így hallottam meg így tudom. Meg a kedvenc bandámnál is ugy írták hogy 1995-ben született. 22 éves közben ha kiszámoljuk akkor meg magyarorszagon 21.

Nah mindegy lehet hülyeség de én így tudom keress rá google-n. :)

2016. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 3. 10:38
 7/8 Egy Lány :D válasza:
100%

Szia! Lehet, hogy már megtaláltad a választ nem tudom. De leírnám neked amit én tudok.

Tehát, a megszületett baba Koreában azért 1 éves a születéskor, mert amíg az anyuka hasában van, addig is telnek a hónapok (9), tehát majdnem 1 év. Illetve van még a Holdújév is ami megint csak befolyásolja, az ottani korukat. De ebbe nem ástam bele magam nagyon, erről nem nagyon tudok sok mindent mondani. Annyi jutott erről eszembe, hogy ha bizonyos hónap előtt születsz, akkor Holdújévkor kapsz +1 évet. A Holdújév időpontja pedig mindig más.

Remélem segíteni tudtam. :)

2016. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindjárt vilgosabb! ;)
2016. aug. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!