Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiszeretett belőlem valoszinűl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretett belőlem valoszinűleg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond hogy,hát kiszeretett belőlem a barátnőm,de nem teljesen ,de nem adtam rá okot mindég mindent meg tettem soha nem bántottam beszeltem vele csunyán,ennek hogy kiszeretett 2 oka lehet az egyik egy másik srác aki osztálytársa, a másik meg hogy messze lakunk egymástol és hetente 1szer találkoztunk eddig suli idő alatt ,valamit tehetek még azért hogy meg mentsem a kapcsolatunkat?

#kiszeretett_belőlem #kiszeretett_belőlem_a_barátnőm
2016. jún. 25. 05:12
 1/5 anonim válasza:
Velem pont ugyan ez amire összejöttem a pasim azután ki szeretet belőlem.Ö már 5 hónapja szerelmes volt belém mielőtt összejöttünk volna én meg 3 hónapja voltam szerelmes már.Most már más lány tetszik neki és a szemem elöt fogta meg a kezét és ölelte át.Pár napja szakítottunk megkérdeztem tőle hogy szeretsz még és az válaszolta hogy nem, de én még mindig szeretem.
2016. jún. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nállunk is ez volt a szemem előtt ölelte át a másik srácot.
2016. jún. 25. 05:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Őt nem mered megkérdezni? Ha azt mondaná, hogy"hát persze, hogy szeretlek; jobban, mint valaha", akkor elhinnéd neki, vagy már magadban eldöntötted, hogy nem szeret, mi meg bólogassunk? Ha pedig azt mondja, nem szeret, akkor annyi baj legyen.


Kedves első! Azt a valakit felejsd el minél előbb!

2016. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amire képes vagy:

-megleped apróságokkal (szerelmes vers, csokor virág), spontán meglepetésekkel (piknik a parkban, horgászás a tónál, meglepetés szülinapi buli). Időigényes dolog, de nagyon hálás.

-megdicséred, hogy milyen gyönyörű, mennyire bolog vagy, hogy vele lehetsz. A lényeg, hogy a dicséret összetettebb, személyreszólobb legyen (annyira szeretem, ahogy vagy). Illetve ha a külsejéd dicséred, ne azt mond neki, hogy szép a szemed, hanem, hogy olyan gyönyörű az egész arcod, de a legszebb a szemed.

-légy őszinte vele. Kérdezd meg, hogy mire vágyik, miben kéne változnatok, tényleg szeret-e stb

-érdeklődj felőle. Milyen napja volt? Hogy érzi magát? Kibékült-e mára barátnőjével?

Amire képtelen vagy:

-Ráeröltetni a szerelmeteket.

2016. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik haverommal ugyanez volt: azért, mert a csajnak már elege lett, hogy a fiú annyira nyomul, rá van tapadva, szóval óvatosan.
2016. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!