Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm szerelmes a kiszeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerelmes a kiszemeltembe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már 2 éve tetszik, erről a barátnőm is tudott. Aztán már nem igazán beszéltem meg vele a "szerelmi életem" és egyszer csak benyögi, hogy neki tetszik A srác.

Ha elhívnám randira a srácot, akkor a barátnőm kiakadna...Ha pedig összejönnék vele, el nem tudom képzelni, mi lesz...

Szerintetek mit csináljak?



2016. jún. 25. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele :3, mond el neki, hogy te már régóta vársz a srácra és szeretnél is tőle valamit :3
2016. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 likebike ***** válasza:
94%
Hagyjad.Ha két évig tetszett és nem csináltál semmit,aztán nem is érdekelt,akkor most mit szeretnél,de komolyan?Ja és honnan tudnád,hogy a srácnak tetszel és elmenne veled randizni a semmiből?Ha neked nem jött össze,akkor legalább a barátnődnek sikerüljön.
2016. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Édeshármas. Grrrrrr :D. Csak poén volt. Am szerintem is a barátnőddel beszeld meg, mert ebből lehet később egy nagyobb nem kívánt konfliktus.
2016. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2-es félreértettél...

A srác érdekelt, csak a barátnőmmel lett a kapcsolatunk gyengébb, ezért nem áradoztam neki a srácról.

Nem jelentettem ki, hogy kellek a srácnak, azt sem, hogy össze fogunk jönni... Ez csak egy ilyen gondolatfuttatás volt, egy "Mi lenne, ha..."

14 évesen tetszett meg a srác, de akkor még nem akartam kapcsolatot... Most, 16, majdnem 17 évesen már szeretnék, és ezért szeretném venni a bátorságot, hogy elhívjam valahová. Csak ott van a zavaró tényező, a barátnőm.

2016. jún. 25. 15:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Először is:

A barátnődnek TETSZIK,nem szerelmes belé.Akkor miért írtad azt,hogy szerelmes belé,mikor csak annyit mondott,hogy tetszik neki? A két szó nem ugyanazt jeleni!

Másodszor:Tégy egy próbát a srácnál!Ha nem jössz be neki,akkor nyilván nem fog veled összejönni,sőt az is lehet,hogy a barátnőd se tetszik neki.Akár még lehet alakulóban is kapcsolata.Ki tudja?

2016. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazok, hogy a barátnőm oda és vissza van a srácért...
2016. jún. 25. 19:58
 7/16 likebike ***** válasza:
Igen,azt elnéztem,hogy a barátnőddel nem beszéltél,vele még igen.Ettől függetlenül érvényesül az "aki kapja,marja" szabály:hamarabb kezdeményezett,mint te,ha te is ráhajtanál,nem lenne értelme,csak összevesznél a barátnőddel meg leégetnéd magad feleslegesen a randira hívással.Bele kell törődj,ez hajó már elment.
2016. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem... Még egyikünk sem kezdeményezett... Csak annyi, hogy nekem régebb óta ő A PASI, és én csendben "bálványozom" őt, míg a barátnőm elmondta a fél osztálynak...
2016. jún. 25. 21:08
 9/16 likebike ***** válasza:
16%

Bocs,hogy rosszat feltételeztem rólad,alaptalanul,mostmár összeállt a történet,remélem:)

Hát akkor a barátnőd is rendes lehet.Ha semmi nem történt,akkor miért hangoztatja?Szerintem lépj,hívd el a srácot,ne nyúlja már le őt.Szerintem csak úgy megtetszett neki,ez a rosszindulat,egy fiú tetszik neked,egyszerre neki is,ez nem véletlen egybeesés.Fogadni merek,hogy kb.2 hetet tartana a kapcsolatuk...Sok sikert és ha bármi van,akkor kérdezz nyugodtan!

2016. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jól van, rendben. Köszönöm szépen!:)
2016. jún. 26. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!