Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm szerelmes a kiszeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerelmes a kiszemeltembe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már 2 éve tetszik, erről a barátnőm is tudott. Aztán már nem igazán beszéltem meg vele a "szerelmi életem" és egyszer csak benyögi, hogy neki tetszik A srác.

Ha elhívnám randira a srácot, akkor a barátnőm kiakadna...Ha pedig összejönnék vele, el nem tudom képzelni, mi lesz...

Szerintetek mit csináljak?



2016. jún. 25. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te is szerelmes vagy az ő kiszemeltjébe. Nem hinném, hogy sok teendő van. A srácnak nyilván egyikőtök sem jön be, mert nem lépett felétek.
2016. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Ismeros helyzet :)

Kilencedikes voltam alapsuliba :) Volt egy osztalytarsam aki nagyon tetszett :) Ma mar 18eves vagyok a srac ugyan ugy bejon :) orulten szerelmes voltam bele barmit megadtam volna erte :) aztan 17eves koromban megtortent az amire alapsulis koromtol vagytam vele lehettem mondhattam neki hogy szeretlek ....csak sajnos ennek a kapcsolatnak eleg hamar vege lett ugyan is a baratnom bekavart eleg rendessen :) ossze is jottek termeszetessen a mai napig is egyutt vannak ...fajt rendessen hogy mase az a fiu aki evekig tetszett radasul a baratnome aki tudta hogy oda vissza vagyok erte es bizony elege rendessen hatba szurt...azota a kapcsolatot a csajal nem tartom koszono viszony van csak koztunk szint ugy a fiuval is :) Azt tanacsolom hogyha el szeretned kerulni azt hogy honapokig sirj es lasd hogy nem lehet a tied a fiu akkor igen gyorsan beszel D meg a baratnodel :)es teszem hozza az nem barat aki ilyet megcsinal a masikkal

2016. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha igazan jol valasztottal barátot, akkor a csaj eleg sokat szenvedhetett h neki is megtettszett az a srac, akibe te év óta szerelmes vagy. Es attol hogy meg te magadban balvanyozod ot, attol meg nem azt jelenti, hogy o mar a magantulajdonod es senki meg nem kozelitheti. Azzal h magadban imádod ot, semmit sem fogsz elerni, mert sem a srac nem tudja, h mit érzel iránta, se a barátnőd h meg mindig szereted-e, vagy sem. Gondolj bele, az meg neki lehetett sz@r, hogy pl lehet h mar o is szerelmes bele egy ideje, csak mivel tudta, h te is, ezert nem mert szólni, mert az bunkóság lenne, erre te 2 evig mondod neki, h 'Atyaég! Ma angolon kert tőlem egy tollat!!! El fog hivni egy randira?' Szal ne játszd meg a vilagfajdalmat, mert ha te 2 evig nem voltal kepes lépni vmit annak az érdekében h legyen vmi kozted es a srac között, akkor Nehogy irigyeld mar a baratnodtol a Fiút, akinek 90% hogy bem jössz be! 'jajj, de hat akkor meg csak 14 éves voltam!!!' Most meg 17 leszel mindjart! Ha annyira akartad volna, hogy osszejojjel ,,életed egyetlen értelmével" akkor nem akkor kene eszedbe jutni, hogy te mennyire halálosan szerelmes vagy, amikor a barátod is szeretne beprobalkozni vele! Utalom az Ennyire durván önző disznókat, akik ,,ha mar nem lehet az enyem, az ive se legyen!" Elvet vallják, higy meg a baratnojuktol is irigylik azt a kicsi boldogságot! És a legnagyobb poén az egészben, hogy ezt elottunk akarod ugy beallotani, mintha te lennel az áldozat, a barátnőd meg egy bunkó r****c, aki csak azert nyögte ki, hogy 'tetszik' neki a srac, mert csak veled akart kics*szni, mert olyan egyaltalan nincsen, hogy 2 lány ugyanabba a fiúba szerelmes. Áh, dehogy, ilyen még soha a vilagon nem fordult elő.... Megyek és keresek egy hányozacskót
2016. aug. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld, nekem megy egy olyan gondolatfuttatásom van 'Mi lenne ha... Befognád a szad, amivel masokat hordassz le a sárga földig, a hatul mögött, es elkezdenel vegre normalis 17 eves módjára viselkedni?' Ja, bocs, megvan a válasz: Csoda
2016. aug. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Már szánalmas, hogy annyiszor kell mentegetni a helyzetet a kommentjeiddel, hogy valakiből, végre valahára kicsikarj egy pozitív, a barátnődet ocsmároló választ.
2016. aug. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

59%-os, te most miről beszélsz? Amúgy meg látszik az intelligencia rendesen: "ocsmároló". Az talán inkább "ócsároló" lett volna...


Kérdező, a barátnőd végül is nem tehet arról, hogy ki tetszik neki és ki nem, ezt az érzést nem lehet befolyásolni. Mindenesetre beszéld meg vele, hogy te ugyanúgy odáig vagy érte, ahogyan ő is. Vagy mindketten hagyjátok a srácot, és maradtok barátnők, vagy még a barátnőd előtt lépj és közeledj a sráchoz. Csak akkor azzal is számolj, hogy valószínűleg a csajt elfelejtheted, mint barátnőt. Bár ha már megromlott a kapcsolatotok egyszer, akkor lehet, hogy annyira nem is vagytok jó barátnők. De te tudod, hogy ki a fontosabb, illetve te ismered a barátnődet, hogy vajon ő is lemondana-e a srácról, ha te lemondanál...

2016. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!