Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok 1 lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZZotyaa kérdése:

Szerelmes vagyok 1 lányba elmondtam neki, de nem mondott rá kb. semmit. Mit tegyek? Lent le van írva az egész story.

Figyelt kérdés

Volt 1 lány az évfolyamba aki testszett és hát szerintem egész jóba voltunk nevettünk sokat együtt, mikor össze vont óráink voltak egymás mellet ültünk stb. Az utolsó napon mikor elmondtam neki, hogy szeretem 2-en lettünk volna az angolon, de így mi se mentünk be hanem felmentünk a szekrényhez ahol elővette a telefonját és elkezdtük nézni a facebook-ját és sokszor mikor valami érzelgős vagy szerelmes idézet jött rám nézet és elmosolyodott., aztán elmondtam neki, de ő csak annyit mondott, hogy: OK aztán megkérdeztem h ennyi a válasza aztán megkérdezte h komolyan én mondtam, hogy igen aztán a kínos csönd ...

Hozzá teszem most ballagtunk és hát 1 suliba is fogunk kerülni.


Ilyenkor mitévő legyek kérdezzem meg tőle facebookon hogy van-e esélyem vagy mit mert nem így nyáron nem nagyon tudnék találkozni vele (nyaralás meg ilyenek miatt) (15/F)


2016. jún. 24. 01:52
 1/4 anonim válasza:
100%

Nem akarlak megbantani,de szerintem hagyd most a lanyt,ha akar valamit keresni fog es ne eroltesd ra,nem jo.Hidd el ismerem az erzest

17/L

2016. jún. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez határozottan nem.
2016. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Akárhogy is dontesz ne levelbe a lanyok tobsege utalja ha nem szemelyesen kerdezik meg ilyesfele temaba en is lany vagyok es szerintem ha engem szeret egy fiu akkor legyek olyan fontos neki hogy szemelyesen kerdezzen meg es igen az ido....szerintem is egy kicsit hagyd ha erdekled megkeres es en is voltam mar hasonlo helyzetbe
2016. júl. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. júl. 16. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!