Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon szeretem!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem! Segítség! Nagyon kéne a segítség! Annyira szeretem!

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha beleszerettem egy 14/15 éves fiúba? Hogy tudassan vele? 11 éves vagyok. Nagyon ciki ez nekem, de nem bírok élni nélküle!! Segítség!!!

2016. jún. 26. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom most ballagott. Szedd ossze magad, az elet itt nem all meg.
2016. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Hogy a mai 11 éveseknek micsoda problémáik vannak...
2016. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kéne már aludnod?
2016. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most nincs a gyerek szerelembe semmi kulonos, mindenkivel megtortent. De sose mond azt hogy nem tudsz nelkule elni. Hisz majd jon egy masik(tudom ezt meg lehetetlennek tartod)es aztan elfeleded az elozot. Es igy megy ez addig amig meg nem talalod a hozzad illot. Aztan meghazasodsz es ennyi.
2016. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha még azt sem tudod hány éves mégis hogy szerethetsz belé? Ez nem szerelem amit érzel. Idővel rájössz te is.
2016. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tudom, hogy ezt most nem hiszed el, de szinte mindenki átesik ezen. Elmúlik majd, fogsz szeretni másokat is, remélhetőleg viszonzottan. Olyan nincs, hogy nem tudsz élni nélküle, tereld el a gondolataidat, járj el a barátnőiddel fagyizni, strandolni, élvezd a nyarat
2016. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen buta. Ez nagyon nem szerelem..azt se tudod hány éves. Tudsz egyáltalán róla valamit? Tudja ki vagy? :D Biztos nagyon rossz lehet most neked, de majd elmúlik. 16/L
2016. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na jó, köszönöm szépen annak, aki normális választ írt, itt látszik, hogy kinek mwnnyi ész jutott. Azt hiszem ezt tényleg nem gondoltam át, amikor kiírtam. Így egy év után már szégyenlem magam, hogy ennyire... ah 😂 na jó, itt röhögök. Szóval köszönöm tényleg, és bocsánat!
2017. jún. 29. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!