Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudhatom meg hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg hogy szeretem-e még?

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve szétmentünk, de nem tudom hogy szererem-e még...

Egyik oldalról minek kéne nekem egy szemét aki rosszul bánt velem... Más felõl pedig na, nem is tudom, olyan izéééé.

Van hogy úgy gondolom 'ah már nem szererem' máskor pedig úgy hiányzik. De különben meg tök idegessítõ az egész léte... Csupán tisztába szeretnék lenni azzal hogt mit érzek, és magamban nem tudom eldönteni, ezért ha valaki tud valami trükköt amivel rájöhetnék, légyszives írja le!



2016. jún. 19. 23:55
 1/3 anonim válasza:
Ez milyen vicces! En is feleve szakitottam, es nem volt konnyu tultennem magam rajta. Ezek az erzesek amikrol irsz par honapja bennem is megvoltak. Nezd, ha szereted akkor puhatold ki lehet e ebbol meg valami. De ha inkabb az van benned hogy jobbat erdemelsz, akkor az ido mindent megfog gyogyitani! Nincs potolhatatlan ember. Ha szerelmes voltal, sokaig benned el a masik ember, de majd jon valaki mas aki ezt felulirja. Bevallom neha meg nekem se konnyu, de ilyen az elet! Sok sikert!
2016. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már feltetted magadnak ezt a kérdést az már azt jelenti, hogy nem szereted. Nekem is van exem aki néha hiányzik mert jól megvoltunk és a kapcsolatunk tette tönkre a barátságunk, de ez van. Nem szereted viszont elveszítettél egy olyasmi társat, aki talán még sokáig fog neked hiányozni, de már nem szerelem miatt. .)
2016. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ment a zöld :)

2016. jún. 20. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!