Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érdemes túltenni rajta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes túltenni rajta magam?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok barátom hugába!Egyáltalán szerelem ez?Folyton keresem,a közösségi oldalakon egyszerűen a rbja vagyok és mindig úgy érzem bizonyítanom kell neki hogy felfigyeljen rám.Őrültség ez az egész és szeretnék neki végetvetni! Lehet hogy cak megszállott vagyok?De már minden lányban őt keresem....

Már bő 1 éve viszont a fivérével élek kapcsolatban, és az a helyzet hogy kötődöm hozzá és szeretem!...így nem értem miért vagyok a rabja a hugának.Segítenétek?

18L


2016. jún. 26. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Uhuhú:3 leszbiii:3
2016. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindkét nemhez vonzódom(vagyis szerintem bűn lenne megtagadni az egyiket a másik miatt) és igen volt már barátnőm.

De lányokkal nem tudom elképzelni az együttlétet annyira mint fiúkkal,szóval lehet csak kíváncsiságnak is nevezni.

2016. jún. 26. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyan tekintek a leszbikus kapcsolatokra?


Általában HD-ben.

2016. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!