Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem, és nem tudom túltenni magam rajta, vissza akarom kapni. Mit tegyek/érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Nagy vonalakban a kapcsolatunk: először ismerősök voltunk, néha beszélgettünk, vagy közös ismerőssel elmentünk bulizni,moziba aztán egyre többet beszélgettünk, megvolt az első csók, aztán mondtam neki, hogy én többet szeretnék, mire ő azt mondta, hogy ő nem, mert elrontaná a barátságunkat. Ezután is tovább beszélgettünk, majd rá pár napra lefeküdtünk, és nyílt kapcsolat lett belőle, de én megszerettem ez idő alatt. Kb. 7 hónap után mondtam neki, hogy én nem fogok osztozni senkivel rajta, és hogy valamerre mozduljunk ebből az állapotból. Így kerültünk hivatalosan is kapcsolatba, bemutatás otthon családnál, stb. Ez olyan 2-3 hónapig tartott, majd szakított kb. az első veszekedésünk után(teljesen piti dolog, mondta, hogy nem emiatt). Az indoklás az volt, hogy nem sokszor érezte, hogy én lennék élete szerelme, és hogy szeretne szabad lenni. Az elején 1 hétig még beszélgettünk, mondtam neki hogy én nagyon rosszul érzem magam, ő azt mondta, hogy üresnek érzi magát, és hogy majd még szeretne velem találkozni a későbbiekben, merthogy "az ember találkozik azokkal akiket bír". Szakítás után egy hétre el akartam vinni autóval, beszélgetni, de inkább elment bulizni. Utána még írogatott, én viszont próbáltam pár szóval elintézni a választ, majd egyszer már nem írt. Azóta eltelt csaknem 3 hónap, és szinte mindig rajta kattog az agyam. Most viszont van egy srác, akivel együtt van(nem tudom, hogy járnak -e, vagy azért van vele, hogy legyen valaki mellette, merthogy a srác utánfutót játszik konkrétan, állandóan megy utána), és aki már akkor is hívkálta, meg írt neki, meg szerelmet vallott, amikor még együtt voltunk, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, mert ő elmondta nekem, együtt nevettünk rajta. Majd nemrég volt egy buli, ottvoltak ők, előttem falták egymást, természetesen sárga földig leittam magam, természetesen felhívtam telefonon, hogy menjünk el kettesben és beszéljünk. El is indult felém, de a srác addig győzködte, hogy nem jött végül. Azóta nem beszéltünk. Mindenki azt mondja, hogy ez egy rossz csere volt(én nem akarom megítélni, de ha sokan ezt mondják, akkor lehet így van), és hogyha ennyire hülye volt, hogy engem eldobott, akkor hadd legyen azzal a másikkal, és hagyjam a fenébe. Hiába eljátszotta a bizalmam, de szeretem. Nemtudom, hogy miért ragaszkodom ennyire hozzá, talán azért, mert ez az első kapcsolatom? Vagy azért, mert ennyire hozzámillő ? Hogyan derítsem ki, hogy érdeklem még ? És mit tegyek, felejtsem el és keressek mást, vagy próbáljak kapcsolatba lépni vele? Ez utóbbi egy kicsit nehéz lesz, mert állandóan bulizik, most majd megy egy nagyobb baráti társasággal, ahol a srác is ott lesz. Tudom, hogy ennyi információ alapján nehéz jó választ adni, de nem akartam sokat írni. Bármilyen tanács jól jönne.
2013. aug. 10. 02:56
 1/8 anonim ***** válasza:

keress mást, nekem bevált mindig. pere eleinte sz.

ar érzés, de elfeledteti idővel

2013. aug. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nehéz,de lépj tovább.
2013. aug. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

one ítiszes állapotban nem tudsz tenni semmit.

ha nem lennél ennyire begőzölve akkor lehetne lépni.

a diszkóban alapból nem kellett volna hagyni,hogy a gyerek lebeszélje,hanem pofátlanul odanyomulni,hátha bever egyet neked a másik srác.

totál alap csah.

ez azért jó,mert a nők 99%a szerint ez durva erőszak, pattintják az erőszakost az áldozatot választják,aki ne szociális és máris szabad a pálya.

velem is volt ilyen,hogy a csapat fő kanjának nem tetszett,hogy ott csókolgatom az egyik csajt a brigádjából szórakozóhelyen.

odajött,megfogta az arcom,és kérdezte a csajt-hát ez kell neked?-

én meg vigyorogtam,mint a vadalma,mert ezzel gyakorlatilag az ölembe lökte a csajt.

ha nem lett volna nő a dologban,akkor kb 1 perc alatt ütöttem volna szét,mert 8 éve vagyok ölölvívó,de a csajozás az teljesen más.


a másik lehetőség az lenne,hogy társági dinamikát használva beépülsz az ő társaságába a szórakozóhelyen,megmutatod,hogy simán tudsz lenni a figyelem középpontjában,és felcsíped a társaság legjobb nőjét,a kiszemeltedet meg végig neg-eled.

az ilyesmi vége az,hogy kb ő fog utánad iszkolni ha elmész vécére,vagy amit egyedül leszel.


ezeket mind meg lehet lépni és működik.

de one ítiszes állapotban tuti nem jön össze,csak ha már rendkívül tapasztalt vagy és amint írod nem vagy egyenlőre.

uh amit jelenleg tehetsz,hogy dugsz és dugsz és tapasztalatot szerzel,aztán ha már némileg lecsillapodtál,alkalmazhatod a fenti módszereket a célszemélyen is.

2013. aug. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy vedd lazabra a kapcsolatotokat,mert ö nem akar mg leragadni senkinl, vagy keress egy megbizhato lanyt. Telorol vok sorry a helyesirasert.
2013. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha lehetséges, lányok, ti leírnátok, hogy nektek mi a véleményetek a fentebb leírtakról, illetve az előző tanácsokról, kommentekről ? Esetleg mi késztetne titeket arra, hogy lépjetek a fiú irányába ?
2013. aug. 13. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
a lány sajna nem szerelmes beléd, szóval nem igazán valószínű, hogy bármi az irányodba kényszerétené. csak valami pasi kell neki, nem komoly kapcsolat. ha valahogy mégis újra összejönnétek, megint úgy lenne vége a dolognak, hogy te sérülnél. próbálj ne arra koncentrálni, hogy mégis hogy lehetnél vele, mert úgy még nehezebb lesz túllépni rajta. (egyébként abszolút megértelek, egy éve ugyanabban a helyzetben voltam mint most te, én jobban tettem volna, ha hagyom annyiban a dolgot) L
2013. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én egy barátommal és nem barátnőmmel:) Próbálj meg tovább lépni. Tudom, hogy nehéz, mert nekem sem megy még... Nekem valamennyire segít az, hogy a barátom akivel mindez történt még csak nem is köszön.


Bulikban ha látom mással, általában énis az iváshoz szoktam folyamodni, de ez nem jó. Próbálj meg magasról tenni rá, ne figyelj oda.


Próbáld meg előnybe helyezni a rossz tulajdonságait és talán idő múltál megutálod és el is felejted. Remélem sikerülni fog neked is és nekem is :)

2013. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a tanácsokat fogad meg! Kivéve azt amelyik azt mondta hogy csak "dúgj meg dúgj" mert akkor ugyan olyan lennél mint a volt barátnőd

Remélem kiheverted már?! :)

2014. jún. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!