Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 8 ev korkulonbseg nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 ev korkulonbseg nagyon nagy? (14L,22F)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy partin egy fiúval, nézett, odajött bemutatkozni, beszélgetni, aztán felkeresett Facebookon, megbeszéltünk egy találkozót es ott is sokat beszélgettünk, a végefelé megcsókolt többször is. Azt mondta, hogy 18-19-nek nézett, de igy is szimpatikus vagyok neki es tetszem neki. A Szüleim a "buli" utan megkérdezték, hogy ismertem-e meg hogy feltűnően bejöttem neki. Azt mondta, hogy neki komoly szándékai vannak, de nekem vannak gátlásaim a korkülönbség miatt. Jol elbeszélgettünk, de nem tudom mit szólnának hozzá a szüleim, működne-e egyeltalán hosszútávon. Mi a véleményetek erről? Megéri belekezdenem, ha úgy alakulna, vagy kevés az esély arra, hogy ebből jo kapcsolat osszejojjon?

(bocsánat az ékezetek miatt, telefonról írtam)



2016. jún. 27. 02:00
1 2 3 4
 1/36 gnoomage ***** válasza:
100%
Mi a fenét akar egy nagy eséllyel melózó férfi egy még kislánytól? Ebben az esetben inkább lassan beteges mint nagy korkülönbség.
2016. jún. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%

Ha te lennél 22 és a pasi 30, akkor semmi gond. De 14 nagyon kevés, sok 17-18 éves is elgondolkodna, hogy összejöjjön-e ennyi időssel. Hiába nézel ki többnek, egyszerűen a tudat... Na meg elképzelhető, hogy megszólnák érted, amit nem tudjuk mennyire tűrne jól. Arról nem is beszélve, hogy neki már más igényei is vannak, amiket öhm... neked még nem kéne. A szüleid sem hiszem, hogy támogatnának ebben a kapcsolatban. Nem valószínű, hogy sok jó sülhet ki belőle.

17/L

2016. jún. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
64%
Szerintem nem számít, főleg ha komoly kapcsolatot akar, és tényleg szeretitek egymást. Őt nem zavarja a korkülönbség, ha téged sem, semmi akadálya. Engem sem zavarna, ha a párom jóval fiatalabb vagy idősebb lenne. Több ismerősöm és a párjuk közt van több, mint 15 év korkülönbség, mégis jól megvannak évek óta. 27/F
2016. jún. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem, hogy ezek a 14 éves tinip*csák mit hisznek. Ti komolyan elhiszitek, hogy egy 17 év felettinek kelletek komoly kapcsolatra? Úgy őszintén válaszolj a kérdésemre: Mit tudsz te 14 évesen adni akár érzelmileg akár testileg egy 22 évesnek? Amíg neked az a legnagyobb bajod, hogy anyád nem engedi, hogy piálj meg apád nem ad pénzt plázára addig ő az élettel "küzd". Dolgozik, felnőtt ember teljesen más problémái vannak, mint neked. Testileg még ennyit sem tudsz adni, mert azon kívűl, hogy olyan szűk vagy, hogy az ujja se férne be semmit nem tudsz nyújtani.
2016. jún. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
34%

4-esnek:

Nem csak a szexről szól minden. Különben meg lehet hogy sokkal őszintébben tud szeretni, mint néhány idősebb, akinek csak a pénze kellene.

2016. jún. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy kislány esetében nagy.
2016. jún. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem igaza van a 4-esnek. Lehet, hogy nem "arról" szól az élet, de egy 22 évesnek igenis vannak már szexuális igényei.


Kedves kérdező: 22 éves nő vagy, talán egyetemista. Dolgozol, jobb estben albérletben laksz. Gondolj bele.

Te örülnél egy 14 éves általános iskolás/9.-es kisgyereknek? Mernél vele az utcán mutatkozni? Egy kisfúval?


Előbb gondolj bele ilyenekbe, aztán keress egy korodbelit.

2016. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nagy. Neki vannak bizonyos igényei, amit te nem tudsz és remélem nem is akarsz ilyen fiatalon kielégíteni.
2016. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%

A szüleid ki lennének akadva, és hogy működne-e hosszú távon? Nem mondom hogy lehetetlen mert az írásod alapján korodhoz képest elég érett lánynak tűnsz, de azért kicsi erre az esély.


8 év nem sok, ha mondjuk 24 és 32 a két fél. Akkor már szinte mindegy. Na de 14 és 22? Az nagyon sok.


Gondolj bele abba, hogy 22 évesen miért 14 éves lányokkal kezd ki a fickó? Vaszínűleg azért, mert a saját korosztályának nem kell. Semmiképpen ne vedd sértésnek, nem ismerlek, de a tapasztalataim azt mutatják, hogy egy 14 éves lánnyal még nem lehet érdemben elbeszélgetni komolyabb dolgokról egy idősebb srácnak, pedig én még csak 19 vagyok. Legalábbis nem annyira, mint egy 18 körüli lánnyal. Éppen ezért épelméjű 22 éves srác szerintem 19-20 körül kéne, hogy keresgéljen. És hogy 18-19-nek nézett? Én is ezt mondanám.


Nekem is volt esetem tavaly nyáron egy buliban, hogy megcsókoltam egy lányt akit 17-18 körülinek néztem. Aztán a buli után úgy volt, hogy feljön hozzám, kicsit már józanabbak voltunk, a villamoson elkezdtünk beszélgetni (addig túl sokat nem beszéltünk), és kezdett fura lenni a dolog. Megkérdeztem, 14 éves volt - nagyon udvariasan elutasítottam. Nem azért, mert nem kívántam, tényleg hihetetlen jól nézett ki, pedig nem volt durván kisminkelve sem, csak szolidan. Azért, mert egy 14 éves lánnyal nagyon kicsi eséllyel tudnék hosszabb kapcsolatot folytatni, azt pedig semmiképp nem szeretném megtenni, hogy kihasználom, áltatom valamivel ameddig nem unom meg, és akkor már 14 évesen azt a tapasztalatot kapja, hogy a fiúk szemetek. Amelyik srácban nincs meg ez a tartás, az szerintem még nagyon hosszú utat kell, hogy megtegyen, hogy a 'férfi' kategóriába kerüljön.


19/F

2016. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Csak alulról érdekled.
2016. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!