Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerintetek lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek lehet még nála esélyem? Ennél gázosabb már nem is lehetne ez a helyzet!

Figyelt kérdés
Már év elejétől kezdve bele vagyok zúgva az osztálytársamba.Már pár hónapja irosgatunk de semmi extra.Erre osztálykiránduláson kiderül hogy az egyik legjobb barátnőmmel(aki egyben osztálytársunk is)szintén irosgat és több van köztük mint barátság.Egész kirándulás alatt ők voltak a téma meg hogy milyen szerelmesek és én meg csak ültem ott a többiek között és nevetgéltem miközben legszívesebben a szobámban sírtam volna.

2016. jún. 27. 19:18
 1/3 Adelll ***** válasza:
100%
Beszelj a baratnoddel. Hogy most mennyire komoly ez koztuk meg ossze fognak e jonni. Viszon ha tenyleg ugy allnak akkor hagyd szerintem... Akkor ugyse lenne sok eselyed es a baratnoddel szemben sem lenne igazsagos. Sajnalom:/
2016. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az osztálykiránduláson mi volt a reakciója a barátnődnek és a barátodnak amikor együtt említették őket?
2016. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A lány mindent tagadott és azt mondta hogy ez nem is igaz meghogy miért pont róluk kell beszélni stb. a fiú meg csak ledöbbenve ült és hallgatott tátott szájjal
2016. jún. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!